Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Artykuły opublikowane przez piotr
Nowe!

WRACAM DO MALOWANIA

Opublikowane przez   /  19 stycznia 2018  /  artykul_glowny, Bez kategorii  /  Brak komentarzy

Adrianna JAROSZEWICZ; foto: FAPA-PRESS

Adrianna i Krzysztof Jaroszewiczowie. Ona z wykształcenia artystka malarka, on młynarz. Oboje od dziecka związani z końmi. Szósty rok szefują Ośrodkowi Jeździeckiemu „Adrianna” w Starym Adamowie pod Łodzią. To chyba jedna z nielicznych krajowych stajni, w których konie mają w tygodniu nie jeden, a dwa dni wolne.

Więcej →
Nowe!

KONIE W RYSUNKU

Opublikowane przez   /  17 stycznia 2018  /  Aktualności, Bez kategorii  /  Brak komentarzy

26995119_1738165739547972_1512282334_n

Zapraszamy na wernisaż rysunku Magdaleny Muraszko-Kowalskiej: 26 stycznia, godzina 17.oo, Galeria „Stary Ratusz” w Olsztynie.

Więcej →
Nowe!

REGULAMIN FOTOKONKURSU

Opublikowane przez   /  16 stycznia 2018  /  Bez kategorii, Fotokonkurs  /  Brak komentarzy

HEJNAKONIOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY dla fotoamatorów składa się z 12 etapów. Najlepsze zdjęcie w danym miesiącu wybiera redakcja z udziałem przynajmniej jednego zawodowego fotoreportera. Od werdyktu zależy, do kogo pojedzie nagroda książkowa ufundowana przez AKADEMIĘ JEŹDZIECKĄ. W styczniu, po obradach specjalnie powołanego jury, ogłosimy, kto jest zdobywcą nagrody za ZDJĘCIE ROKU. Fotografie swojego autorstwa w rozdzielczości […]

Więcej →
Nowe!

AŻEBY BYŁO BEZPIECZNIE (18)

Opublikowane przez   /  12 stycznia 2018  /  artykul_glowny, Bez kategorii  /  Brak komentarzy

foto: FAPA-PRESS

Jerzy Rubersz: z wykształcenia historyk, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, z zamiłowania koniarz, nauczyciel jazdy konnej w Technikum Hodowli Koni w Wolborzu, kaskader. W dzisiejszym odcinku podpowiada, jak zachowywać się w obecności konia, by on nie czuł się z naszej strony zagrożony, a my żebyśmy w jego towarzystwie czuli się bezpieczni.

Zrozumiałe, że kontakt z koniem, którego do tej pory nie znaliśmy, wymaga od nas, ostrożności. Z czasem jednak, gdy relacje z wierzchowcem stają się bliższe, bywa, że popadamy w rutynę. Ta niestety atakuje i początkujących, i starych wyjadaczy.

Więcej →
Nowe!

FOTOKONKURS – EDYCJA STYCZNIOWA 2018

Opublikowane przez   /  7 stycznia 2018  /  Bez kategorii, Fotokonkurs, prawa kolumna  /  Brak komentarzy

Foto: FAPA-PRESS

ZAPRASZAMY do udziału w kolejnym konkursie fotograficznym. Na prace czekamy do 25 stycznia 2018. Szczegóły w regulaminie…

Więcej →