Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii
Nowe!

FOTOKONKURS – EDYCJA LUTOWA

Opublikowane przez   /  27 stycznia 2020  /  Aktualności, Bez kategorii, Fotokonkurs  /  Brak komentarzy

ZAPRASZAMY do udziału w drugim konkursie fotograficznym roku 2020. Na prace czekamy do 27 lutego 2020 roku, do godziny 16. Szczegóły w regulaminie – zakładka „fotokonkurs” (http://hejnakon.pl/?p=20915). Autor najlepszego zdjęcia w danym miesiącu otrzyma nagrodę książkową ufundowaną przez AKADEMIĘ JEŹDZIECKĄ.

Więcej →
Nowe!

REGULAMIN FOTOKONKURSU

Opublikowane przez   /  25 stycznia 2020  /  Bez kategorii, Fotokonkurs  /  Brak komentarzy

HEJNAKONIOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY dla fotoamatorów zmienił w roku 2019 formułę, jest rozgrywany systemem pucharowym. W każdym miesiącu redakcyjne jury z udziałem przynajmniej jednego zawodowego fotoreportera wyróżni maksymalnie trzy fotografie. Najlepszej przydzieli 3 punkty, drugiej w kolejności 2, trzeciej – 1. Punkty będą sumowane, a końcowy rezultat wskaże laureata NAGRODY ROKU. Warto więc brać udział w […]

Więcej →
Nowe!

JEŹDZIĆ CODZIENNIE – TO NIE; BYĆ Z KOŃMI DZIEŃ W DZIEŃ – TO TAK

Opublikowane przez   /  24 stycznia 2020  /  artykul_glowny, Bez kategorii  /  Brak komentarzy

  Ewa Kwiecień: laureatka konkursu fotograficznego hejnakon.pl , zdobywczyni nagrody  Zdjęcie Roku 2019;  z wykształcenia technik drogowy, od lat dziecięcych związana z końmi; instruktorka jeździectwa i hipoterapeutka; właścicielka dwudziestoletniej wielkopolanki Grimy. Fotografuje, bo fotografował  jej ojciec. Przyglądała się, jak wywoływał w koreksach filmy i kadrował w ciemni powiększenia. Wkrótce i ona to robiła. Sporo fotografowała […]

Więcej →
Nowe!

TAŃCZYŁAM Z MARCINEM HAKIELEM

Opublikowane przez   /  17 stycznia 2020  /  artykul_glowny, Bez kategorii  /  Brak komentarzy

Aleksandra Rostek: zwyciężczyni rankingu 2019 r. w konkursie fotograficznym hejnakon.pl , studentka fizjoterapii, uwielbia jazdę na łyżwach, taniec towarzyski, wędrówki po górach, wyprawy rowerowe i w siodle. Piąty rok trenuje krav magę  – kombinację m.in. boksu, judo, zapasów, jiu jitsu. Od lat dziecięcych jeździ konno, także w damskim siodle.

Więcej →
Nowe!

EWA KWIECIEŃ AUTORKĄ ZDJĘCIA ROKU 2019

Opublikowane przez   /  10 stycznia 2020  /  artykul_glowny, Bez kategorii  /  Brak komentarzy

Jurorzy osiągnęli consensus i zdecydowali o nagrodzeniu tytułem „ZDJĘCIE ROKU 2019” fotografii EWY KWIECIEŃ. Gratulujemy.

Więcej →