Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Dyscypliny jeździeckie
Nowe!

ZNAMY MISTRZA POLSKI TREC PTTK*** SENIORÓW 2018

Opublikowane przez   /  14 października 2018  /  Bez kategorii, Dyscypliny jeździeckie, TREC PTTK  /  Brak komentarzy

W Stajni Popisowo na Warmii zakończyły się IV Mistrzostwa Polski Seniorów TREC PTTK***. Mistrzynią Polski została Kamila Dej, II miejsce zajęła Gabriela Popis, III Maciej Nafalski. Reportaż z Mistrzostw zamieścimy w najbliższy piątek, 19 października. Portal Hej Na Koń był patronem medialnym zawodów.

Więcej →
Nowe!

TRWAJĄ MISTRZOSTWA POLSKI TREC PTTK***

Opublikowane przez   /  13 października 2018  /  Bez kategorii, Dyscypliny jeździeckie, TREC PTTK  /  Brak komentarzy

W Stajni Popisowo na Warmii odbywają się IV Mistrzostwa Polski Seniorów TREC PTTK***. Dziś, w sobotę 13 października, rozgrywano bieg na orientację, tzw. fazę POR. Na trasę liczącą trzydzieści cztery kilometry wystartowało piętnastu zawodników. Wszyscy dojechali na metę, nie wszyscy dotarli na wszystkie z sześciu punktów kontrolnych. Klasyfikacja po fazie POR: I miejsce Kamila Dej, […]

Więcej →
Nowe!

XIV MISTRZOSTWA POLSKI AMAZONEK W DAMSKIM SIODLE ZA NAMI

Opublikowane przez   /  20 września 2018  /  artykul_glowny, Bez kategorii, Dyscypliny jeździeckie  /  Brak komentarzy

 Mistrzostwa zakończone, medale i nagrody rozdane, pozostały wspomnienia. Wspomnienia chyba jedynie dobre, nawet jeśli nie zajęło się miejsca na pudle. Rywalizacja bowiem rywalizacją, ale liczą się też klimat, atmosfera, organizacja. Na te detale w Stadninie Koni „LEŚNA WOLA” w Głogowie Małopolskim narzekać nie można.  Żeby jednak nie było tak różowo, jednego szkoda. Tradycyjnie nie dopisała […]

Więcej →
Nowe!

MŁODE KONIE NA START

Opublikowane przez   /  18 września 2018  /  Bez kategorii, Dyscypliny jeździeckie  /  Brak komentarzy

Już we czwartek, 20 września w Morawie koło Strzegomia w Ośrodku Jeździeckim „Stragona” rozpoczną się Mistrzostwa Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody, ujeżdżeniu oraz WKKW. Po raz pierwszy trzy dyscypliny jeździeckie będą rozgrywane w jednym miejscu i w tym samym terminie.

Więcej →
Nowe!

WYNIKI XIV MISTRZOSTW POLSKI AMAZONEK W DAMSKIM SIODLE

Opublikowane przez   /  17 września 2018  /  Aktualności, Dyscypliny jeździeckie  /  Brak komentarzy

W Stadninie Koni „Leśna Wola” w Głogowie Małopolskim odbyły się XIV Mistrzostwa Polski Amazonek w Damskim Siodle, których HEJ NA KOŃ był jednym z patronów medialnych.

Więcej →