Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Fotokonkurs
Nowe!

NAJLEPSZE ZDJĘCIA MAJA

Opublikowane przez   /  1 czerwca 2020  /  artykul_glowny, Bez kategorii, Fotokonkurs  /  Brak komentarzy

Tym razem trzy punkty oraz nagroda książkowa ufundowana przez wydawnictwo „Akademia Jeździecka” wędrują do JUSTYNY STAN (prosimy o kontakt z redakcją). Po dwa punkty otrzymują JOANNA BOCZAROW i MAGDALENA RASZEWSKA; jeden – ANNA KUDELSKA.

Więcej →
Nowe!

FOTOKONKURS – EDYCJA CZERWCOWA

Opublikowane przez   /  27 maja 2020  /  Aktualności, Fotokonkurs  /  Brak komentarzy

ZAPRASZAMY do udziału w czerwcowej edycji naszego konkursu. Na prace czekamy do 27 czerwca 2020 roku, do godziny 16. Szczegóły…

Więcej →
Nowe!

REGULAMIN FOTOKONKURSU

Opublikowane przez   /  25 maja 2020  /  Bez kategorii, Fotokonkurs  /  Brak komentarzy

HEJNAKONIOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY dla fotoamatorów rozgrywany jest systemem pucharowym. W każdym miesiącu redakcyjne jury z udziałem przynajmniej jednego zawodowego fotoreportera wyróżni kilka fotografii. Najlepszej przydzieli 3 punkty, drugiej w kolejności 2, trzeciej – 1. Punkty będą sumowane, a końcowy rezultat wskaże laureata NAGRODY ROKU. Warto więc brać udział w konkursie nawet co miesiąc. Przyznana zostanie […]

Więcej →
Nowe!

FOTOKONKURS – EDYCJA MAJOWA

Opublikowane przez   /  5 maja 2020  /  Bez kategorii, Fotokonkurs  /  Brak komentarzy

ZAPRASZAMY do udziału w majowej edycji naszego konkursu. Na prace czekamy do 27 maja 2020 roku, do godziny 16. Szczegóły w regulaminie – zakładka „fotokonkurs” (http://hejnakon.pl/?p=20915).

Więcej →
Nowe!

NAJLEPSZE ZDJĘCIA KWIETNIA

Opublikowane przez   /  1 maja 2020  /  artykul_glowny, Bez kategorii, Fotokonkurs  /  Brak komentarzy

Tym razem trzy punkty oraz nagroda książkowa ufundowana przez wydawnictwo „Akademia Jeździecka” wędrują do BEATY GAN. Po dwa punkty otrzymują JOANNA BOCZAROW i GRZEGORZ PRZYBOROWSKI; jeden – ANNA KUDELSKA.

Więcej →