Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Fotokonkurs
Nowe!

FOTOKONKURS – EDYCJA LUTOWA

Opublikowane przez   /  27 stycznia 2020  /  Aktualności, Bez kategorii, Fotokonkurs  /  Brak komentarzy

ZAPRASZAMY do udziału w drugim konkursie fotograficznym roku 2020. Na prace czekamy do 27 lutego 2020 roku, do godziny 16. Szczegóły w regulaminie – zakładka „fotokonkurs” (http://hejnakon.pl/?p=20915). Autor najlepszego zdjęcia w danym miesiącu otrzyma nagrodę książkową ufundowaną przez AKADEMIĘ JEŹDZIECKĄ.

Więcej →
Nowe!

REGULAMIN FOTOKONKURSU

Opublikowane przez   /  25 stycznia 2020  /  Bez kategorii, Fotokonkurs  /  Brak komentarzy

HEJNAKONIOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY dla fotoamatorów zmienił w roku 2019 formułę, jest rozgrywany systemem pucharowym. W każdym miesiącu redakcyjne jury z udziałem przynajmniej jednego zawodowego fotoreportera wyróżni maksymalnie trzy fotografie. Najlepszej przydzieli 3 punkty, drugiej w kolejności 2, trzeciej – 1. Punkty będą sumowane, a końcowy rezultat wskaże laureata NAGRODY ROKU. Warto więc brać udział w […]

Więcej →
Nowe!

FOTOKONKURS – EDYCJA STYCZNIOWA

Opublikowane przez   /  4 stycznia 2020  /  Bez kategorii, Fotokonkurs  /  Brak komentarzy

ZAPRASZAMY do udziału w pierwszym konkursie fotograficznym roku 2020. Na prace czekamy do 27 stycznia 2020 roku, do godziny 16. Szczegóły w regulaminie – zakładka „fotokonkurs” (http://hejnakon.pl/?p=20915). Autor najlepszego zdjęcia w danym miesiącu otrzyma nagrodę książkową ufundowaną przez AKADEMIĘ JEŹDZIECKĄ.  

Więcej →
Nowe!

NAJLEPSZE ZDJĘCIA GRUDNIA. KTO WYGRAŁ RANKING 2019?

Opublikowane przez   /  1 stycznia 2020  /  artykul_glowny, Fotokonkurs  /  Brak komentarzy

Oto wyniki grudniowej edycji naszego konkursu. Nagrodę książkową ufundowaną przez wydawnictwo AKADEMIA JEŹDZIECKA oraz trzy punkty otrzymuje ALEKSANDRA ROSTEK. Dwa razy po dwa punkty….

Więcej →
Nowe!

FOTOKONKURS – EDYCJA GRUDNIOWA

Opublikowane przez   /  5 grudnia 2019  /  Bez kategorii, Fotokonkurs  /  Brak komentarzy

ZAPRASZAMY do udziału w naszym kolejnym konkursie fotograficznym. Na prace czekamy do 27 grudnia 2019 roku, do godziny 16. Szczegóły w regulaminie – zakładka „fotokonkurs” (http://hejnakon.pl/?p=20915). Autor najlepszego zdjęcia w danym miesiącu otrzyma nagrodę książkową ufundowaną przez AKADEMIĘ JEŹDZIECKĄ.  

Więcej →