Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Fotokonkurs
Nowe!

FOTOKONKURS – EDYCJA KWIETNIOWA

Opublikowane przez   /  3 kwietnia 2019  /  Fotokonkurs, prawa kolumna  /  Brak komentarzy

ZAPRASZAMY do udziału w naszym kolejnym konkursie fotograficznym. Na prace czekamy do 27 kwietnia 2019 roku, do godziny 16. Szczegóły w nowym regulaminie – zakładka „fotokonkurs” (http://hejnakon.pl/?p=20915).    

Więcej →
Nowe!

REGULAMIN FOTOKONKURSU

Opublikowane przez   /  3 kwietnia 2019  /  Bez kategorii, Fotokonkurs  /  Brak komentarzy

HEJNAKONIOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY dla fotoamatorów zmienia w roku 2019 formułę, będzie rozgrywany systemem pucharowym. W każdym miesiącu redakcyjne jury z udziałem przynajmniej jednego zawodowego fotoreportera wyróżni maksymalnie trzy fotografie. Najlepszej przydzieli 3 punkty, drugiej w kolejności 2, trzeciej – 1. Punkty będą sumowane, a końcowy rezultat wskaże laureata nagrody za ZDJĘCIE ROKU. Warto więc brać […]

Więcej →
Nowe!

NAJLEPSZE ZDJĘCIA MARCA

Opublikowane przez   /  31 marca 2019  /  artykul_glowny, Fotokonkurs  /  Brak komentarzy

Oto wyniki marcowego konkursu fotograficznego. Jak już informowaliśmy, rozgrywany jest na nowych zasadach (szczegóły w regulaminie ZAKŁADKA FOTOKONKURS).

Więcej →
Nowe!

FOTOKONKURS – EDYCJA MARCOWA

Opublikowane przez   /  2 marca 2019  /  Bez kategorii, Fotokonkurs  /  Brak komentarzy

ZAPRASZAMY do udziału w naszym konkursie fotograficznym. Na prace czekamy do 27 marca 2019 roku, do godziny 16. Szczegóły w nowym regulaminie – zakładka „fotokonkurs” (http://hejnakon.pl/?p=20915).        

Więcej →
Nowe!

NAJLEPSZE ZDJECIE LUTEGO

Opublikowane przez   /  1 marca 2019  /  artykul_glowny, Fotokonkurs  /  Brak komentarzy

Podajemy wyniki lutowego konkursu fotograficznego. Jak już informowaliśmy, rozgrywany jest na nowych zasadach (szczegóły w regulaminie ZAKŁADKA FOTOKONKURS). Trzy punkty oraz nagrodę książkową…

Więcej →