Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  artykul_glowny
Nowe!

JEŹDZIĆ CODZIENNIE – TO NIE; BYĆ Z KOŃMI DZIEŃ W DZIEŃ – TO TAK

Opublikowane przez   /  24 stycznia 2020  /  artykul_glowny, Bez kategorii  /  Brak komentarzy

  Ewa Kwiecień: laureatka konkursu fotograficznego hejnakon.pl , zdobywczyni nagrody  Zdjęcie Roku 2019;  z wykształcenia technik drogowy, od lat dziecięcych związana z końmi; instruktorka jeździectwa i hipoterapeutka; właścicielka dwudziestoletniej wielkopolanki Grimy. Fotografuje, bo fotografował  jej ojciec. Przyglądała się, jak wywoływał w koreksach filmy i kadrował w ciemni powiększenia. Wkrótce i ona to robiła. Sporo fotografowała […]

Więcej →
Nowe!

TAŃCZYŁAM Z MARCINEM HAKIELEM

Opublikowane przez   /  17 stycznia 2020  /  artykul_glowny, Bez kategorii  /  Brak komentarzy

Aleksandra Rostek: zwyciężczyni rankingu 2019 r. w konkursie fotograficznym hejnakon.pl , studentka fizjoterapii, uwielbia jazdę na łyżwach, taniec towarzyski, wędrówki po górach, wyprawy rowerowe i w siodle. Piąty rok trenuje krav magę  – kombinację m.in. boksu, judo, zapasów, jiu jitsu. Od lat dziecięcych jeździ konno, także w damskim siodle.

Więcej →
Nowe!

EWA KWIECIEŃ AUTORKĄ ZDJĘCIA ROKU 2019

Opublikowane przez   /  10 stycznia 2020  /  artykul_glowny, Bez kategorii  /  Brak komentarzy

Jurorzy osiągnęli consensus i zdecydowali o nagrodzeniu tytułem „ZDJĘCIE ROKU 2019” fotografii EWY KWIECIEŃ. Gratulujemy.

Więcej →
Nowe!

PORTRET SPŁOSZONEGO KASZTANA

Opublikowane przez   /  3 stycznia 2020  /  artykul_glowny, Bez kategorii  /  Brak komentarzy

Sławomir Wróbel, rolnik, sołtys mazowieckiej wsi Gulczewo, wcześniej, przez dwie dekady, radny miejski i powiatowy. Od dziesięciu lat jeździ konno, razem z przyjaciółmi kultywuje tradycje „Dnia Konia” zorganizowanego po raz pierwszy w 2006 roku przez jego sąsiada, wybitnego artystę malarza profesora Ludwika Maciąga (1920-2007).

Więcej →
Nowe!

NAJLEPSZE ZDJĘCIA GRUDNIA. KTO WYGRAŁ RANKING 2019?

Opublikowane przez   /  1 stycznia 2020  /  artykul_glowny, Fotokonkurs  /  Brak komentarzy

Oto wyniki grudniowej edycji naszego konkursu. Nagrodę książkową ufundowaną przez wydawnictwo AKADEMIA JEŹDZIECKA oraz trzy punkty otrzymuje ALEKSANDRA ROSTEK. Dwa razy po dwa punkty….

Więcej →