Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  artykul_glowny
Nowe!

NA POCZĄTKU BYŁ KOŃ (5)

Opublikowane przez   /  25 września 2020  /  artykul_glowny, Bez kategorii, Sztuka  /  Brak komentarzy

O przedstawieniach konia w dziejach sztuki – część piąta. Zapraszamy do lektury kolejnego odcinka opowiadań autorstwa artystki rzeźbiarki i ikonopisarki EWY JAWORSKIEJ.

Więcej →
Nowe!

TĘSKNOTA UKOJONA WE ŚNIE

Opublikowane przez   /  18 września 2020  /  artykul_glowny, Bez kategorii  /  Brak komentarzy

Jagna Kaczanowska – pięć w jednym: psycholożka, dziennikarka, pisarka, mama i amazonka. Jak sama przyznaje, nie ma wybitnego talentu do jeździectwa; bez koni jednak żyć nie potrafi.

Więcej →
Nowe!

POŁĄCZYŁ ICH RAPTUS (2)

Opublikowane przez   /  11 września 2020  /  artykul_glowny, Bez kategorii  /  Brak komentarzy

Monika Klepacka-Dąbrowska – prawnik; Jakub Dąbrowski – technik hodowca koni. Instruktorzy jeździectwa, właściciele certyfikowanego Ośrodka Jeździeckiego PZJ w Janiszach koło Ełku. Mają siedemnaście koni, pięć kotów i psa. 

Więcej →
Nowe!

JANISZE CZYNNE OD 16.00 (1)

Opublikowane przez   /  4 września 2020  /  artykul_glowny, Bez kategorii, Nasza stajnia, nasze konie  /  Brak komentarzy

Certyfikowany Ośrodek Jeździecki PZJ w Janiszach opodal Ełku. Można tam zdobyć podstawy dosiadu, ale też trenować ujeżdżenie lub skoki. Janiszowi jeźdźcy startują w towarzyskich i regionalnych zawodach; prezentują, czego nauczyli się pod okiem m.in. właścicieli stajni: Moniki Klepackiej-Dąbrowskiej i Jakuba Dąbrowskiego.

Więcej →
Nowe!

NAJLEPSZE ZDJĘCIA SIERPNIA

Opublikowane przez   /  1 września 2020  /  artykul_glowny, Bez kategorii, Fotokonkurs  /  Brak komentarzy

Jury zdecydowało: trzy punkty oraz książka ufundowana przez wydawnictwo „Akademia Jeździecka” wędrują do BEATY GAN, po dwa punkty otrzymują BEATA GAN, MAGDALENA RASZEWSKA i GRZEGORZ PRZYBOROWSKI.

Więcej →