Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

WROCŁAWSKIE HIPPONALIA CUP

Wielka Gala Jeździecka…

 

Wielka Gala Jeździecka Hipponalia odbędzie się już na początku kwietnia na Stadionie Wrocław. Przedsmak emocji związanych z tym wydarzeniem z  pewnością zapewni impreza sportowa HIPPONALIA CUP, która 1-2 marca odbędzie się na wrocławskich Partynicach.
Hipponalia to wyjątkowe wydarzenie, które od lat buduje pozytywny wizerunek Wrocławia w  środowisku miłośników koni. Po raz pierwszy w tegorocznej 4. już edycji Hipponaliów, imprezie towarzyszyć będą także rozgrywki sportowe. Wrocławskie Partynice staną się areną zmagań utytułowanych zawodników z całej Polski w ramach HIPPONALIA CUP. Pula nagród w konkursie to aż 25. 000 złotych.
Jeźdźcy będą konkurować w kilku kategoriach: „speed&music”, w której skokom przez przeszkody towarzyszy muzyka oraz „bingo”, gdzie zadaniem zawodnika jest przeskoczenie przez jak najwyższą przeszkodę. Finałem zawodów będzie emocjonująca walka w  dwunawrotowym konkursie na  poziomie C1/C1 o Grand Prix HIPPONALIA CUP.

Chcielibyśmy by zawody HIPPONALIA CUP były świadectwem integracji środowiska jeździeckiego. Rozgrywki na Partynicach to niepowtarzalna okazja dla kibiców do zobaczenia najlepszych polskich zawodników w  akcji. Impreza jest zapowiedzią kwietniowych Hipponaliów, które odbędą się w tym roku na Stadionie Wrocław – mówi Jacek Mierzwiński, organizator Hipponaliów.

Wstęp dla kibiców jest bezpłatny.

***
Hipponalia to cyklicznie odbywająca się Wielka Gala Jeździecka, mająca na celu wspieranie i  promowanie jeździectwa w Polsce. Jest to największe tego typu wydarzenie w kraju, na którym spotykają się najlepsi zawodnicy, trenerzy, sponsorzy oraz cała rzesza miłośników jeździectwa.

Tegoroczna, 4. edycja Hipponaliów odbędzie się na Stadionie Wrocław 5 kwietnia. Imprezie towarzyszy Plebiscyt na najlepszego jeźdźca, trenera, luzaka i mecenasa jeździectwa 2013 roku. Ponad to organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla uczestników gali, m.in. loterię, pokaz mody oraz koncert zespołu Ustronsky i Karoliny Kidoń, znanej z programu „Bitwa na głosy”.

Organizatorem Hipponaliów jest JT Power.

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.