Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

ZAWODY SKOKOWE * FARMA SIELANKA * 26-27 VII

Stowarzyszenie EquiSport zaprasza do Farmy Sielanki do udziału w dniach 26-27.07 2014 w Zawodach w Skokach. Rozgrywki w klasach L,P,N i C są jednocześnie IV kwalifikacjami do zawodów finałowych o Puchar Sielanki .

 

Stowarzyszenie EquiSport zaprasza  do Farmy Sielanki do udziału w dniach 26-27.07 2014 w Zawodach w Skokach. Rozgrywki w klasach L,P,N i C są jednocześnie  IV kwalifikacjami  do zawodów finałowych o Puchar Sielanki . Gwarantowana pula nagród finansowych we wrześniowym  finale to 50 000 złotych!

Aby zdobyć prawo startu w finale wystarczy ukończyć przez cały sezon 6 konkursów w danej kategorii.

Poza pulą nagród finansowych do zdobycia będzie ekskluzywne, indywidualnie dopasowane i szyte na miarę siodło firmy EQUIPE z linii E-Carbon. Ta specjalna nagroda  będzie rozlosowana wśród wszystkich zawodników, którzy wezmą udział w 6 zawodach cyklu, w tym w zawodach finałowych, startując w minimum 10 konkursach w danej kategorii.

****

Stowarzyszenie EquiSport zaprasza do Farmy Sielanki  zainteresowanych kwalifikacjami do MPMK dla koni 4-letnich, które odbędą się w ramach zawodów regionalnych w dniach 26-27.07 2014. Prosimy zapoznać się z propozycjami zawodów.

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.