Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Dyscypliny jeździeckie  >  Bieżący Artykuł

ROZGRYWKI O PUCHAR SIELANKI

W miniony weekend, w dniach 26-27.07.2014, w ośrodku Farma Sielanka odbyły się IV z kolei kwalifikacje z cyklu rozgrywek o Puchar Sielanki.

FOTO: KAROL RZECZYCKI

W miniony weekend, w dniach 26-27.07.2014, w ośrodku Farma Sielanka odbyły się IV z kolei kwalifikacje z cyklu rozgrywek o Puchar Sielanki.

Rozegrano w sumie 12 konkursów, w tym dwukrotnie kwalifikacje do MPMK dla koni 4-letnich oraz konkurs towarzyski kl. LL .

Zwycięzcami zostali:

26.07.2014 Sobota:

Klasa LL:

1.Aleksandra Banak/Laguna/-KJ Aldragho Piaseczno

2.katarzyna Wroczyńska/Druzilla L/-KJ Galop Kozienice

3.Julia Nowińska/Quiestus/-bez przynależności klubowej

Klasa L:

1.Kacper Niewiadomski/Doreen/-WKJ lublin

2.Kamila Derlatka/Cargo/-KJ Aldragho Piaseczno

3.Ewelina Polska/Czar/-WKJ Lublin

Klasa P:

1.Anna Seroka/Emanor/-KJ Algragho Piaseczno

2.Sebastian Mołga/Konsul/-Kj Sielanka Warka

3.Szymon Weremczuk/Perdita/-WKJ Lublin

Klasa N:

1.Anna Więcek/Czandra/-KJ Aromer Józefin

2.Weronika Buchcar/Kolorado W/-JKS Pogórze Glinik zaborowski

3.Jagoda Niewiadomska/Prezydent II W/-WKJ Lublin

Klasa C:

1.Anna Więcek/Alsagana/- KJ Aromer Józefin

2.Anna Więcek/Benito/- KJ Aromer Józefin

3.Cezary Kalinowski/Kemball/-KJ Strzała Krubiczew

27.07.2014 Niedziela:

Klasa LL:

1.Julia Nowińska/Quiestus/-bez przynależności klubowej

2.Zuzanna Tomaszewska/Lotar/-JKS Equita Świętochów

3.Katarzyna Bednarz/Karla/-WKJ Lublin

Klasa L:

1.Anna Seroka/Manchester 0012/-KJ Aldragho Piaseczno

2.Zofia Pietrzak/Feivel 0143/-bez przynależności klubowej

3.Żaneta Cichoń/Sarmata/-Kj Galop Kozienice

Klasa P:

1.Anna Seroka/Manchester 0012/-KJ Aldragho Piaseczno

2.Karol Turowski/Czandra/-KJ Aromer Józefin

3. Anna Seroka/Emanor/-KJ Aldragho Piaseczno

Klasa N:

1.Anna Więcek/Czandra/-KJ Aromer Józefin

2.Monika Pasik/Lukier/-LKJ Gałkowo

3.Maja Grabarczyk/Księżna Pani/-LKJ Gałkowo

Klasa C:

1.Katarzyna Trojańczyk/Kamelot/-Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw Sowia Wola

2.Łukasz Jończyk/Madżil/-bez przynależności klubowej

3.Anna Więcek/Benito/-KJ Aromer Józefin

Konie czteroletnie oceniane były przez jury w składzie: Krzysztof Ferenstein i Dariusz Jechna.  Konie, które uzyskały ocenę 7,8 i więcej punktów:

26.07.2014(sobota):

1.Lord of the Ring/Magdalena Ziajkowska/-KJ Hippica Polonia Słupno

2.Calydor/Malwina Urbańska/-SKJ Trawers Warszawa

2.Gejsza/Marek Wajda/-KJS Karolina

2.Amorado/Marek Wajda/-JKS Karolina

27.07.2014(niedziela):

1.Arabesque de Ravel/Maciej Pekaniec/-Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki

2.Prinz Patton/Agnieszka Kotwa-Grudzińska/-KJ Hippica polonia Słupno

2.Amorado/Marek Wajda/-KJS Karolina

2.Dalia/Monika Pasik/-LKS Gałkowo

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.