Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Aktualności  >  Bieżący Artykuł

APEL VIVY: Pomóżmy Siwej wrócić do zdrowia!

Dostaliśmy zgłoszenie o tragicznej sytuacji Siwuli: młodej dwunastoletniej klaczy pociągowej. Nie mieliśmy wątpliwości, że należy jak najszybciej odebrać ją gospodarzowi. Właściciel nie   stawiał oporu, zrzekł się praw do konia; jeszcze tej samej nocy przewieźliśmy Siwą do naszej stajni. Nazajutrz, po dokładnych oględzinach, zdecydowaliśmy o przewiezieniu jej do kliniki. W świetle dziennym stan zdrowia klaczy okazał się znacznie poważniejszy. Przerośnięte kopyta sterczały zadarte do góry. Tak zaniedbanych jeszcze nigdy nie widzieliśmy! Koń ma problemy ze swobodnym poruszaniem. Każdy krok sprawia mu trudność. Na skórze ma widoczne ślady świerzbu; na udzie dużą narośl.

Rozpoczynamy walkę o powrót Siwej do zdrowia. Możemy odmienić jej los i podarować życie bez bólu. Ale bez Waszej  pomocy  nie  damy rady. Pobyt w klinice, leczenie nóg i operacyjne usunięcie guza,  kosztuje około 3000 złotych. Musimy podjąć decyzję o leczeniu jak najszybciej. Dostała już  środki przeciwzapalne. Jak tylko uda nam się zebrać,  choć część kwoty potrzebnej na leczenie,  będzie można zacząć kurację.  Dlatego bardzo prosimy o pomoc dla naszej nowej podopiecznej!
Liczy się  każda,  nawet  najmniejsza  pomoc!

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.