Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

NASI PARAUJEŻDŻENIOWCY W AUSTRII

W dniach 21-23.05.2015 r. reprezentanci polskiej kadry narodowej w paraujeżdżeniu w składzie Magdalena Cycak i Samanta, Karolina Karwowska i Emol, Mariusz Woszczek i Ingria oraz Tomasz Zdańkowski i Rimel wspólnie z trenerami: Natalią Kozłowską…

 W dniach 21-23.05.2015 r. reprezentanci polskiej kadry narodowej w paraujeżdżeniu w składzie Magdalena Cycak i Samanta, Karolina Karwowska i Emol, Mariusz Woszczek i Ingria oraz Tomasz Zdańkowski i Rimel wspólnie z trenerami: Natalią Kozłowską (Karolina i Tomek), Luizą Rębkowską (Mariusz) oraz Janem Liberskim (Magda) po raz pierwszy w roku przedolimpijskim wystartowali w zawodach międzynarodowych CPEDI3* Ebreichsdorf. Wszyscy zawodnicy pokazali świetne przygotowanie. Troje poprawiło życiowe wyniki uzyskując w programach obowiązkowych odpowiednio: Magdalena – 65,217%, Karolina – 67,412% , Mariusz – 66,000%. Tomasz Zdańkowski z dnia na dzień poprawiał swoje rezultaty, otrzymując z programu dowolnego – 65,000%. Karolina Karwowska uzyskała najlepszy wynik w programie dowolnym: program dowolny – 68,167%. Wszyscy reprezentanci uzyskali pierwsze punkty do rankingu FEI.

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.