Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

REGULAMIN FOTOKONKURSU

HEJNAKONIOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY dla fotoamatorów zmienia w roku 2019 formułę, będzie rozgrywany systemem pucharowym. W każdym miesiącu redakcyjne jury z udziałem przynajmniej jednego zawodowego fotoreportera wyróżni maksymalnie trzy fotografie. Najlepszej przydzieli 3 punkty, drugiej w kolejności 2, trzeciej – 1. Punkty będą sumowane, a końcowy rezultat wskaże laureata nagrody za ZDJĘCIE ROKU. Warto więc brać udział w konkursie nawet co miesiąc.

Autor najlepszego zdjęcia w danym miesiącu otrzyma nagrodę książkową ufundowaną przez AKADEMIĘ JEŹDZIECKĄ.

ZASADY

Fotografie swojego autorstwa w rozdzielczości min. 1200×900 pikseli prosimy przesyłać na adres redakcja@hejnakon.pl . Przyjmujemy je codziennie. Jeśli dotrą do nas do końca 27 dnia danego miesiąca, wezmą udział w bieżącej edycji; nadesłane po tym terminie przejdą do następnej i dopiero wówczas zostaną opublikowane.

Każdy autor ma prawo przysłać w miesiącu do pięciu fotografii. Zgłoszenie udziału w konkursie jest jednoznaczne ze zgodą na umieszczenie zdjęć i danych autora na portalu HEJ NA KOŃ oraz wyrażeniem zgody na nieodpłatną publikację podpisanych imieniem i nazwiskiem zdjęć w ramach promocji konkursu na FB.

 

 

 

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.