Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

REGULAMIN FOTOKONKURSU

HEJNAKONIOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY dla fotoamatorów składa się z 12 etapów. Najlepsze zdjęcie w danym miesiącu wybiera redakcja z udziałem przynajmniej jednego zawodowego fotoreportera. Od werdyktu zależy, do kogo pojedzie nagroda książkowa ufundowana przez AKADEMIĘ JEŹDZIECKĄ. W styczniu, po obradach specjalnie powołanego jury, ogłosimy, kto jest zdobywcą nagrody za ZDJĘCIE ROKU.
Fotografie swojego autorstwa w rozdzielczości min. 1200×900 pikseli prosimy przesyłać na adres redakcja@hejnakon.pl . Przyjmujemy je codziennie. Jeśli dotrą do nas włącznie do 27 danego miesiąca, wezmą udział w bieżącej edycji; nadesłane po tym terminie przejdą do następnej i dopiero wówczas zostaną opublikowane.

Każdy autor ma prawo przysłać w miesiącu do pięciu fotografii. Zgłoszenie udziału w konkursie jest jednoznaczne ze zgodą na umieszczenie zdjęć i danych autora na portalu HEJ NA KOŃ oraz wyrażeniem zgody na nieodpłatną publikację podpisanych imieniem i nazwiskiem zdjęć w ramach promocji konkursu na FB.

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.