Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

I OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNEJ TREC PTTK

W dniach 13-14 maja 2017 roku…

plakat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniach 13-14 maja 2017 roku w naszym Gospodarstwie Agroturystycznym „Pod Lasem” w Piastowie/Elbląga odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Polski Północnej TREC PTTK.

TREC czyli Wszechstronny Konkurs Konia Turystycznego jest obecnie najszybciej rozwijającą się dyscypliną sportu jeździeckiego na świecie, a to za sprawą uniwersalności tej dziedziny. Mogą w niej uczestniczyć przedstawiciele różnych stylów jazdy, a sama konkurencja jest otwarta dla wszystkich. Dyscyplina sportowa TREC stawia wyzwania zawodnikom i ich wierzchowcom wymagając pełnego zakresu umiejętności koniecznych w turystycznej jeździe terenowej takich jak: orientacja w zróżnicowanym terenie, wytrzymałość, umiejętność pokonywania naturalnych przeszkód terenowych, a nawet planowanie tempa i rozkładu sił w trakcie pokonywanej trasy. W Polsce tą gałęzią sportu zajmuje się PTTK. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na oficjalnej stronie TREC PTTK: http://trecpttk.pl [1]

KATARZYNA NAZAREWICZ

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.