Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

INSTRUKTOR POSZUKIWANY

Stajnia Jamajka Klub (Dziekanów Leśny) zatrudni na stałe (forma zatrudnienia i wymiar pracy do dogadania) instruktora jazdy konnej i hipoterapeutę, najlepiej dwa w jednym!

Stajnia Jamajka Klub (Dziekanów Leśny) zatrudni na stałe (forma zatrudnienia i wymiar pracy do dogadania) instruktora jazdy konnej i hipoterapeutę, najlepiej dwa w jednym!
Zależy nam na osobie punktualnej, solidnej, na której możemy polegać i jej zaufać, kulturalnej, mającej łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi i umiejącej rozmawiać oraz bawić się z dziećmi, znającej dobrze zachowania koni, odpowiedzialnej i przewidującej niebezpieczeństwa oraz umiejącej sobie poradzić z ludźmi i końmi w ciężkich sytuacjach.
Nasza stajnia jest nastawiona na pracę z dziećmi, od 2 roku życia oraz starszymi i dorosłymi, zdrowymi i chorymi oraz z różnego typu lękami i problemami psychicznymi czy emocjonalnymi.
Instruktor musi umieć poprowadzić zajęcia dla dziecka na koniu w pasie, w siodle plus ew.w terenie, tak żeby jeźdźcy zeszli z koni uśmiechnięci. Stawiamy na bezpieczeństwo oraz dobrą zabawę z końmi! 🙂
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie za godzinę pracy lub stałą stawkę za miesiąc, dobre warunki socjalne, mili współpracownicy, kameralna, rodzinna atmosfera w stajni, a konie czasem trochę krnąbrne, ale za to bezpieczne. Magda kom.: 512 393 313

Marek kom.: 608 688 471

jamajkaklub@gmail.com

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.