Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

SZKOLENIE Z CLAUSEM THEURER`EM

Claus Theurer, niemiecki trener z prawie 25-cio letnim doświadczeniem w dziedzinie treningu koni, poprowadzi szkolenie jeździeckie, jakiego jeszcze w północno-wschodniej Polsce nie było…

Plakat_Juni2017_polnischClaus Theurer, niemiecki trener z prawie 25-cio letnim doświadczeniem w dziedzinie treningu koni, poprowadzi szkolenie jeździeckie, jakiego jeszcze w północno-wschodniej Polsce nie było.

Kurs skierowany nie tylko do zawodników, ale również do jeźdźców zaczynających swoją przygodę z jeździectwem. Zajęcia są indywidualnie dopasowywane do uczestnika i jego konia. Claus jest znany ze szkolenia młodych koni oraz koni z problemami, które rozwiązuje w pierwszej kolejności z ziemi. W pracy z parą, jaką stanowią jeździec i koń,
głównie koncentruje się na jeźdźcu – dopiero jego zmiana fizyczna i psychiczna zmieni konia i pozwoli osiągnąć sukcesy w treningu.

W planie kursu codziennie dwa treningi, w przerwie obiadowej analiza nagrań z jazdy uczestników, a wychwycone błędy będą korygowane po południu. Zapraszamy również słuchaczy.

Claus wielokrotnie stawał na Podium zawodów NRHA, EWU, AQHA oraz APHA w klasach futurity, maturity i również koni starszych. Jego uczniowie startują z powodzeniem na Mistrzostwach Niemiec EWU, APHA i są w kadrze narodowej Niemiec NRW.

Potwierdzeniem uczestnictwa w szkoleniu jest wpłata zaliczki, w wysokości połowy kosztu uczestnictwa. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy : Magdalena Domańska tel. 696 747 571

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.