Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Aktualności  >  Bieżący Artykuł

PARAOLIMPIJKA Z RIO POTRZEBUJE WSPARCIA

Karolina Karwowska paraolimpijka…

Na czworoboku w Rio de Janeiro; foto IRENEUSZ KOZŁOWSKI

 Karolina Karwowska paraolimpijka z Rio de Janeiro potrzebuje pieniędzy na kupno konia, z którym mogłaby przystąpić do kwalifikacji Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio 2020.

Carry Best – użyczony jej koń rasy holsztyńskiej, którego dosiadała i z którym planowała swoją sportową przyszłość na najbliższe lata, uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Nie dało się go uratować. Karolina, mimo traumatycznych przeżyć, nie załamała się. Postanowiła zbierać pieniądze na pierwszego własnego wierzchowca. Sama nie da jednak rady zgromadzić całej kwoty, a czas nagli. Bo choć Igrzyska w Tokio dopiero w roku 2020, to by myśleć o kwalifikacji, treningi, trzeba rozpocząć jak najszybciej.

Sportowy koń, zarazem rehabilitant to duży wydatek. Karolina zwraca się więc do ludzi dobrej woli o pomoc. Zbiórka pieniędzy na https://pomagam.pl/bzuj7r50  . Trzymamy kciuki i wierzymy, że zawodniczkę zobaczymy na Paraolimpiadzie w TOKIO.

 

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.