Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Aktualności  >  Bieżący Artykuł

O KONIACH NA DWA GŁOSY JUŻ 20 LISTOPADA W WARSZAWIE

Zapowiadana przez nas książka malarki Joanny Czubak i poetki Katarzyny Preiskorn „ZAPACH SZCZĘŚCIA CZYLI KOŃSKIE OPOWIEŚCI NA DWA GŁOSY” jest już na rynku.

 

Zapowiadana przez nas książka malarki Joanny Czubak i poetki Katarzyny Preiskorn „ZAPACH SZCZĘŚCIA CZYLI KOŃSKIE OPOWIEŚCI NA DWA GŁOSY” jest już na rynku.

 

We wtorek 20 listopada w restauracji „Do widzenia do jutra ” przy ul. Królowej Aldony 17 w Warszawie o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie z autorkami. Oto, co m.in. przeczytaliśmy o książce na stronie http://konskieopowiesci.art/  :

Mamy nadzieję, że nasz dwugłos będzie czymś więcej niż sumą indywidualnych artystycznych wypowiedzi.  Prace Joanny  pokazują „duszę konia” – nastrój, uczucia, dynamikę, nieobce im są też aluzje literackie. Teksty Kasi oddają głos ludziom i zwierzętom. Łącząc to, czego nie da się wypowiedzieć i pokazać z tym, co nie każdy potrafi dosłyszeć i dostrzec, otwieramy odbiorcom szeroko bramę do końskiego świata.

Podczas wieczoru z autorkami będzie można posłuchać wierszy, obejrzeć i kupić oryginały prac oraz książkę, a przede wszystkim miło spędzić jesienny czas gawędząc o koniach i sztuce. Przybywajcie tłumnie – autorki zapraszają.

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.