Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  artykul_glowny  >  Bieżący Artykuł

NA TEN NOWY 2019 ROK

Tradycyjnym zwyczajem portalu „Hej Na Koń” zwracamy się do kilku bohaterów naszych artykułów z ostatniego roku z prośbą o życzenia od koniarzy dla koniarzy na rok przyszły. W bieżącym niby nic się nie zmienia, a jednak…

 O życzenia dla siebie i innych miłośników koni poprosiliśmy również SAMANTHĘ GLIŃSKĄ, o której pisaliśmy w roku 2017. I właśnie w grudniu 2017 roku umówiliśmy się z nią, że przekaże swoje życzenia Czytelnikom na rok 2018. Zaledwie dwadzieścia minut po naszej rozmowie uległa tragicznemu wypadkowi samochodowemu. Wiele tygodni była w śpiączce. Teraz powoli, ale efektywnie do nas wraca.

Samantha Glińska; foto FAPA-PRESS

 SAMANTHA GLIŃSKAabsolwentka liceum plastycznego, studiowała wzornictwo przemysłowe w gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Malarka, rysowniczka, ilustratorka książek:

W nadchodzącym roku życzę wszystkim koniarzom głębokich relacji ze swoimi końmi, od których możemy tak wiele się o sobie dowiedzieć. Chciałabym, ażeby dzięki tym wyjątkowym istotom nasze życie stawało się każdego dnia lepsze i ciekawsze. A sobie życzę powrotu do pełni sił, bo to warunek, by moje konie wróciły do domu, a ja żebym mogła się znowu  nimi zajmować.

Kamila Karst; foto FAPA-PRESS

 KAMILA KARST – studiowała na wydziale Malarstwa, Grafiki i Rzeźby. Maluje, rysuje, rzeźbi, uprawia grafikę użytkową i warsztatową:

 Życzę sobie tego samego co innym. Żeby nadchodzący rok przyniósł zmiany. Takie, które pozwolą nam z nadzieją spojrzeć w przyszłość. Żeby każdy z nas dzięki swojej pasji i pracy mógł prowadzić godne i satysfakcjonujące go życie. Życzę również prawdziwie życzliwych przyjaciół i znajomych.

Agnieszka Miłek; foto FAPA-PRESS

 AGNIESZKA MIŁEK: absolwentka zootechniki, właścicielka „Miłej Stajni” w Jeziorku pod Giżyckiem. Jest swoistym pogotowiem ratunkowym dla właścicieli niesfornych koni:

             Życzę wszystkim koniarzom wielu cudownych chwil na końskim grzbiecie i u końskiego boku, niezapomnianych galopów, owocnych treningów, ogromu radości oraz wzajemnej końskiej miłości. Żeby przyszły rok obfitował w cierpliwość do czworonożnych przyjaciół i do ludzi (zwłaszcza do tych drugich). Moc nowych wyzwań. Żeby nie było nudno.

 

Karolina Tokarz; foto FAPA-PRESS

KAROLINA TOKARZ – absolwentka wydziału Zootechniki krakowskiego Uniwersytetu Rolniczego. Jest  instruktorką jeździectwa w „Zagrodzie Edukacyjnej Zaczarowane Wzgórze”.

 Jako instruktor życzę wszystkim zaczynającym przygodę jeździecką, jak najwięcej pozytywnych doznań z tymi niesamowitymi zwierzętami. Tym wszystkim, którzy są już życiowo z końmi związani życzę, aby nigdy nie zatracili chęci uczenia się i odkrywania zachowań koni, bo tylko wówczas możliwe jest budowanie z nimi coraz głębszych relacji. A koniom życzę bujnych zielonych pastwisk i radości ze swoich właścicieli.

 

 

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.