Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  artykul_glowny  >  Bieżący Artykuł

NAJLEPSZE ZDJĘCIA GRUDNIA

Ufundowane przez Akademię Jeździecką nagrody książkowe za najlepsze zdjęcia grudnia 2018 pojadą do MARTY BARANOWSKIEJ i MARTY PASTERNAK.

 

Foto MARTA BARANOWSKA

Ufundowane przez Akademię Jeździecką nagrody książkowe za najlepsze zdjęcia grudnia 2018 pojadą do MARTY BARANOWSKIEJ i MARTY PASTERNAK. Gratulujemy i prosimy o kontakt z redakcją. Niebawem, 4 stycznia, podamy nazwisko laureata ZDJĘCIA ROKU 2018.

Foto MARTA PASTERNAK

Wielka szkoda, że autorka „upadku” – strzał w dziesiątkę! – nie dopracowała zdjęcia i go nie wykadrowała.

Przed kadrowaniem:

Foto KINGA HELENIAK

Po wykadrowaniu mogłoby wyglądać tak:

Foto KINGA HELENIAK

O ile jesteśmy wrogami przeróbek fotografii, dodawania lub wymazywania fragmentów obrazu, o tyle takie czynności jak np. kadrowanie (zwłaszcza w fotografii reporterskiej, gdzie nie zawsze „starczy” obiektywu), podnoszenie albo obniżanie kontrastu, zamiana kolorowej fotografii na czarnobiałą są usprawiedliwione.

***

ZAPRASZAMY do udziału w kolejnym konkursie fotograficznym. Na prace czekamy do 27 stycznia 2019 roku. Szczegóły w  NOWYM regulaminie – zakładka „fotokonkurs” (http://hejnakon.pl/?p=20915).

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.