Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  artykul_glowny  >  Bieżący Artykuł

PIERWSZY FINISAŻ GRUPY EQUITAS EQUITATUM ZA NAMI

Grupa artystyczna Equitas Equitatum zamknęła w niedzielę swoją pierwszą zbiorową wystawę. Finisaż odbył się w Warszawie w Ośrodku Kultury Ochoty „OKO”. Malarstwo, rysunek, rzeźbę, fotografię prezentowali: Magda…

Foto FAPA-PRESS

Grupa artystyczna Equitas Equitatum zamknęła w niedzielę swoją pierwszą zbiorową wystawę. Finisaż odbył się w Warszawie w Ośrodku Kultury Ochoty „OKO”. Malarstwo, rysunek, rzeźbę, fotografię prezentowali: Magda Braciszewska-Klimek, Malwina de Bradé, Joanna Czubak, Ewa Jaworska, Magdalena Muraszko-Kowalska, Piotr Dzięciołowski.

Tłoczno zrobiło się w Ośrodku OKO na Ochocie w ostatnią niedzielę, 14 kwietnia.  Na pierwszym Finsażu grupy Equitas Equitatum zjawili się miłośnicy koni, sztuki, także literatury. Można było bowiem nie tylko oglądać prace artystów, ale też uczestniczyć w dwóch spotkaniach autorskich. O tomiku wierszy ”Zapach szczęścia czyli końskie opowieści na dwa głosy” opowiadały Katarzyna Preiskorn i Joanna Czubak, o książce „Malują Rysują Rzeźbią KONIE” mówił Piotr Dzięciołowski. Autorów przepytywała Ewa Jaworska – rzeźbiarka.

Kolejna wystawa grupy Equitas Equitatum, również pod patronatem medialnym portalu HEJ NA KOŃ, już 10 maja w Olsztynie. Szczegóły wkrótce.

 

Batik Joanny Czubak; foto FAPA-PRESS

Malwina de Bradé, malarka; foto FAPA-PRESS

Słowo wstępne należało do Ewy Jaworskiej; foto FAPA-PRESS

Rzeźby Ewy Jaworskiej; foto FAPA-PRESS

Foto FAPA-PRESS

Foto FAPA-PRESS

Foto FAPA-PRESS

Foto FAPA-PRESS

Foto FAPA-PRESS

Rysunki Magdaleny Muraszko-Kowalskiej; foto FAPA-PRESS

Od lewej Joanna Czubak, Ewa Jaworska, Katarzyna Preiskorn; foto FAPA-PRESS

Prace Malwiny de Bradé.

 

Od lewej: prof. dr hab. Andrzej Niwiński, Magdalena Muraszko-Kowalska, autorka rysunków ; foto FAPA-PRESS

Foto FAPA-PRESS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.