Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

MISTRZOSTWA WARMII I MAZUR TREC PTTK 14-15 WRZEŚNIA 2019 POD PATRONATEM HEJ NA KOŃ

W Pajtuńskim Młynie – Warmińskim Ośrodku Turystyki Konnej (Pajtuny 7; 11-030 Purda) odbędą się Mistrzostwa Warmii i Mazur TREC PTTK.

Foto FAPA-PRESS

W Pajtuńskim Młynie – Warmińskim Ośrodku Turystyki Konnej (Pajtuny 7; 11-030 Purda) odbędą się Mistrzostwa Warmii i Mazur TREC PTTK. Zawody składają się z trzech faz rozgrywanych w ciągu dwóch dni.

PROGRAM

Sobota

I Faza POR (bieg na orientację)

Niedziela

II Faza MA (kontrola tempa w stępie i galopie)

III Faza PTV (tor przeszkód)

W niedzielę także konkurs sprawności jeździeckiej z elementami TREC.

W zawodach TREC PTTK i konkursie sprawności jeździeckiej z elementami TREC może wziąć udział każdy.

REGULAMIN

  1. Dopuszczalny jest rząd i styl jazdy zarówno klasyczny jak i west. Każdy rodzaj siodła z wyjątkiem damskiego. Obowiązkowy jest kask lub toczek z trzypunktowym zapięciem.
  2. Na fazie POR obowiązkowe są sakwy lub czaprak z kieszeniami oraz apteczka, kompas, latarka, elementy odblaskowe, zegarek inny niż w telefonie komórkowym ponieważ telefony komórkowe zostaną umieszczone w zaplombowanych kopertach przed startem do fazy POR.
  3. Zawodnik wszystkie trzy fazy musi pokonać na tym samym koniu i używając tego samego rzędu (w fazach MA i PTV można zmienić czaprak z rajdowego na zwykły).
  4. Konie muszą mieć aktualne szczepienie przeciwko grypie (ważność jeden rok).
  5. Zawodnik musi mieć paszport konia.
  6. Zawodnik bierze całkowitą odpowiedzialność za zdrowie swoje i konia.
  7. Okrucieństwo i brutalne traktowanie skutkują dyskwalifikacją zawodnika.
  8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne wypadki, szkody, kradzieże podczas zawodów oraz transportu.
  9. Foto FAPA-PRESS

Zgłoszenia udziału w zawodach TREC PTTK** oraz w konkursie sprawności jeździeckiej z elementami TREC przyjmujemy do dnia 10.09.2019r. – e-mailowo alicja.nafalska@onet.pl, na stronie fb lub pod numerem telefonu 605308990.

W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko zawodnika, imię konia, informacje dotyczące z jakiej stajni, klubu pochodzi zawodnik. Osoby niepełnoletnie na udział w zawodach obowiązuje pisemna zgoda rodziców/opiekunów. Juniorów prosimy o start w fazie PTV w kamizelkach ochronnych. Organizator nie odpowiada za wypadki, kradzieże i inne zdarzenia losowe mogące przytrafić się podczas trwania zawodów.

OPŁATY

Wpisowe/startowe: zawody TREC PTTK – 100zł

konkurs sprawności jeździeckiej z elementami TREC – 60 zł

boks: 30 zł/doba (w cenę wliczone siano, słoma, woda, owies)

Foto FAPA-PRESS

NOCLEG

Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie dla sędziów (prosimy o przywiezienie własnych śpiworów), dla uczestników z innych stajni, widzów itp. – cena 40 zł (w pensjonacie), 20 zł nad stajnią (w obu przypadkach prosimy mieć swoje śpiwory).

W ramach wpisowego organizator zapewnia:• obsługę sędziowską i weterynaryjną • miejsce parkingowe• flo dla uczestników• nagrody dla zwycięzców• 2 ciepłe posiłki (jeden w sobotę, drugi w niedzielę), kawa i herbata dla zawodników i sędziów, śniadanie cena 10zł, kolacja 10 zł. Istnieje możliwość przyjazdu w piątek, po uprzednim zgłoszeniu organizatorom. Osoby posiadające odznakę jeździecką PTTK prosimy o przywiezienie numerów książeczek. Zapraszamy wolontariuszy oraz sędziów TREC PTTK do współpracy.

Na zawodach istnieje możliwość odbycia praktyki sędziowskiej.

***

Sędzią głównym MISTRZOSTW jest Beata Nepelska-Kula, komisarzem Maciej Szymanik, delegatem technicznym Mirosław Kula, organizatorem Alicja Nafalska, zabezpieczeniem medycznym zajmuje się Radosław Migdal.

PORTAL hejnakon.pl jest patronem medialnym MISTRZOSTW WARMII I MAZUR TREC PTTK

 

PS Informacja zilustrowana zdjęciami z ubiegłorocznych Mistrzostw Polski TREC PTTK, które odbywały się m.in. na terenie Stajni Popisowo.

 

 

 

 

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.