Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  artykul_glowny  >  Bieżący Artykuł

W FUNDACJI „PRZYSTAŃ OCALENIE” POWSTAJE NOWA STAJNIA

 

Foto FUNDACJA „PRZYSTAŃ OCALENIE”

W „Przystani Ocalenie” w Ćwiklicach mieszka masa zwierząt, w tym sto dwadzieścia koni. To z myślą o  nich powstaje nowa stajnia. Każdy z nas może wspomóc jej budowę. Oto szczegóły z samego źródła:

 Bez Twojej pomocy nie zdołamy dokończyć budowy. Podaruj 11 złotych i zamów deseczkę!

Kochani Przyjaciele! Przystań Ocalenie to dom zwierząt. To ich kawałek ziemi, świat stworzony dla nich. Świat, w którym nikt nie krzywdzi, w którym nie brakuje jedzenia, ani troskliwej opieki. Tutaj wszystko jest podporządkowane zwierzętom, domowe sprzęty są przystosowane do ich potrzeb, czas ludzi podporządkowany zwierzętom. Kolejna pilna sprawa, której nie mogliśmy pominąć w tym 2020 roku. Kilka lat temu powstała stajnia letnia, miała być na chwilę, mieliśmy zbudować stajnię całoroczną dawno temu… jednak przy takiej liczbie starszych, schorowanych zwierząt, niespodziewane wydatki są na porządku dziennym. Na wybudowanie stajni wciąż brakowało pieniędzy. Były pilniejsze potrzeby. Stajnię letnią zaadaptowaliśmy wtedy do warunków zimowych, ociepliliśmy i konie przez kilka lat tam mieszkały. To miało być rozwiązanie tymczasowe… jednak służyło naszym koniom przez dobrych kilka lat… Stajnia ta była kilkukrotnie zalewana w czasie powodzi. Niestety po tegorocznym zalaniu, po kilku latach przestała spełniać swoją funkcję. Ta budowa była odkładana z roku na rok… I przyszedł ten czas, w którym musieliśmy podjąć takie wyzwanie finansowe. Musimy dla tych naszych ukochanych, ocalonych koni, którym obiecaliśmy najlepszą opiekę i najlepsze warunki. Dzięki Waszemu wsparciu budowa została rozpoczęta. Wyrównaliśmy teren i wylaliśmy fundamenty, i jak sami widzicie, już widać efekty naszej pracy. Jednak aby skończyć budowę stajni, aby nasze konie mogły tam zamieszkać, potrzebujemy Waszej pomocy.

Wiele razy w tym trudnym dla wszystkich roku, zwracaliśmy się z prośbą o pomoc do Was. Wiele razy pomogliście, byliście z nami… Liczymy na Was, liczymy, że i tym razem będziecie z nami, wesprzecie grosikiem budowę nowej stajni, nowego domu dla Misi, Toronta, Yoursa, Daktyla, Olusia, Mariki, Bajki, Reja i Syriusza, aby miały zapewnione bezpieczne, stabilne schronienie. Z całego serca prosimy o pomoc. Podaruj jedną deseczkę. Jedna deseczka kosztuje 11 złotych. Dołóż deseczkę do budowy nowego domu dla naszych koni.

Deskę można kupić w Przystaniowym Sklepiku  https://www.przystanocalenie.org/produkt/napraw-przystan-kup-deske/ Nie poniesiesz kosztów dostawy! Jeśli zechcesz kupić deskę przez Sklepik, prosimy, aby w formularzu dostawy wpisać swój adres. Nie martw się, nie wyślemy do Ciebie deski! Dla nas to jedyny sposób, abyśmy wiedzieli od kogo jest podarowana deseczka.

Można też wpłacić bezpośrednio na nasze konto: 91 1050 1399 1000 0022 0998 2426 z dopiskiem „Deseczka na stajnię.” Komitet Pomocy dla Zwierząt ul. Bałuckiego 7/37 43-100 Tychy.

Możesz też pomóc wysyłając  SMS o treści OCALENIE na: numer 7248 – koszt sms-a 2,46 zł z VAT numer 74567 – koszt sms-a 4,92 zł z VAT numer 79567 – koszt sms-a 11,07 zł z VAT.

 Z góry dziękujemy za każdą pomoc 

PRZYSTAŃ OCALENIE

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.