Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

Milena Waracka: odkrywać świat koni

Nie wiem kiedy rozpoczęła się moja miłość do koni, wiem za to, że trwa od dawna. KONIE – nie są już tylko pasją, są częścią mojego życia. Każdą wolną chwilę staram się z nimi spędzać albo w siodle, albo je obserwując.
Oprócz koni jest też fotografia, którą staram się bawić.

Nie znam się na technice, po prostu strzelam i łapię chwilę. Dzięki fotografii mogę przedstawić zwierzęta w ułamku sekundy i wiem, że ten ułamek, to fragment prawdy, fragment ukrytej tajemnicy. Za sprawą zdjęc zbliżyłam się do koni bardziej niż większość ludzi. Widziałam konie o różnych charakterach; nigdy nie wiem, jaki pojawi się przed moim obiektywem; nigdy też nie mogę doczekać się spotkania z kolejnymi niesamowitymi osobowościami i uchwycenia ich na zdjęciach.
Dzięki stajni, w której obecnie przebywam, tzn. ośrodkowi jeździeckiemu Western Riding Center BRONCO w Broku, mam przywilej odkrywać świat koni, zdobywać wiedzę na ich temat i coraz bardziej je kochać.


Tekst i zdjęcia: Milena Waracka (lat 22).

    Print       Email

Jedna odpowiedź do “Milena Waracka: odkrywać świat koni”

  1. Ewa Żuchowska pisze:

    Piękny koń, wspaniały jeździec, doskonałe zdjęcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.