Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

HIPONALIA 2014

Koncert, pokaz mody, gwiazdy i najlepsi polscy zawodnicy!

Koncert, pokaz mody, gwiazdy i najlepsi polscy zawodnicy! Organizatorzy tegorocznych Hipponaliów przygotowali ogrom atrakcji dla miłośników koni. Wielka Gala Jeździecka odbędzie się już 5 kwietnia na Stadionie Wrocław. Jest to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce!

Hipponalia to cykliczna impreza konna, której celem jest promocja i integracja środowiska jeździeckiego. Na tegorocznej, czwartej już edycji gali, spotkają się zawodnicy, trenerzy, sponsorzy oraz wszyscy, których łączy wspólna pasja jeździectwa.

Wielką Galę poprowadzi Marcin Prokop, gospodarz wielu programów TVN oraz Karolina Ferenstein-Kraśko, miłośniczka koni. Obecność na Hipponaliach potwierdził również znany wrocławskich aktor Wojtek Dąbrowski. Ambasadorami tegorocznej gali zostali laureaci wielu prestiżowych zawodów :  Grzegorz Kubiak, Szczepan Mazur i Bartłomiej Kwiatek. Będzie okazja by spotkać się z nimi na Stadionie Wrocław!

Po raz pierwszy imprezie towarzyszy plebiscyt. Nominacje ogłoszono w czterech kategoriach: trener, zawodnik, luzak oraz mecenas sportu jeździeckiego. Głosy można oddawać do 31 marca za pomocą formularza na stronie hipponalia.pl. Na gali odbędzie się uroczyste wręczenie nagród!

Uczestnicy tegorocznych Hipponaliów będą mieli okazję pobawić się przy muzyce zespołu Ustronsky i  wokalistki Karoliny Kidoń nazywaną ,,polską Adele”. Piosenkarka jest finalistką programu ,,Bitwa na głosy”, gdzie zaprezentowała swój talent w drużynie Haliny Mlynkowej. Kolejną atrakcją będzie pokaz mody jeździeckiej, który co roku cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród uczestników wydarzenia. Wszyscy, którzy pojawią się na wrocławskim stadionie będą mogli wziąć również udział w loterii i wygrać nagrody ufundowane przez sponsorów.

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.