Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

PARKUR OTWARTY W SIELANCE

Ośrodek Jeździecki Farma Sielanka w Warce zaprasza 12 kwietnia 2014 na trening pod hasłem PARKUR OTWARTY. Jest to forma treningu, podczas której…

Ośrodek  Jeździecki Farma Sielanka w Warce zaprasza 12 kwietnia  2014 na trening  pod hasłem PARKUR OTWARTY. Jest to forma treningu, podczas której w przeciwieństwie do oficjalnych zawodów, uczestnicy mogą w swoich przejazdach poprawiać błędy .

Jeźdźcy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności  i doskonalić technikę pokonywania parkurów na udostępnionym  przez nas torze przeszkód. Na otwartym placu konkursowym  zostaną ustawione parkury  zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Konie przygotowywane na rozprężalni, wjeżdżają na parkur, gdy są gotowe. Przewidziany czas pobytu konia na parkurze na danej wysokości to maksymalnie pięc minut. Możliwy jest wjazd grupą koni trenowanych przez jednego trenera. Czas przebywania koni na parkurze proporcjonalnie się wtedy zwiększa. Konia można zgłosić  na trening na dwóch wysokościach przeszkód.

Zaczynamy o godzinie  9.00 parkurem wys. do 80 cm,

10.00 wys. 90 cm ,

11.00  wys. 100 cm,

12.00 wys. 110 cm,

13.00 wys.120 i wyżej.

Dla koni uczestniczących w treningu udostępnione będą boksy w stajni namiotowej.

ZGŁOSZENIA przyjmujemy do piątku 11.04.2014 do godz. 16 – prosimy o podanie kontaktowego numeru telefonicznego.

equisport@sielanka.pl, Justyna Michałkiewicz tel. 502 73 87 96

Koszt: jeden koń – 100 zł

Do zobaczenia w Sielance!

Justyna Michałkiewicz

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.