Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

XII ŚWIĘTO KONIA W MIERZĘCINIE

1 czerwca 2014, godzina 12:00 Pałac Mierzęcin. XII Święto Konia. Ta cykliczna impreza co roku cieszy się niesłabnącą…


1 czerwca 2014 roku o godzinie 12:00 Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort zaprasza miłośników koni i konkurencji jeździeckich na XII Święto Konia. Ta cykliczna impreza co roku cieszy się niesłabnącą popularnością i przyciąga tysiące gości. Konnym atrakcjom towarzyszą zabawy i konkursy dla najmłodszych oraz pokazy kulinarne Szefów Kuchni Pałacu Mierzęcin.

Podczas tegorocznej edycji poza tradycyjnie rozgrywanymi co roku Regionalnymi i Towarzyskimi Zawodami w Skokach przez Przeszkody, przeprowadzone zostaną Pierwsze Mierzęcińskie Zawody w Powożeniu. Nie zabraknie również budzącego spore emocje przejazdu „Szalonych bryczek”. A w przerwach pomiędzy konkurencjami sportowymi emocje ostudzi pokaz woltyżerki i pokaz hodowlany klaczy ze źrebakami.

Święto Konia, organizowane od 2002 roku, na stałe weszło do kalendarza najważniejszych letnich imprez w regionie. Przyciąga nie tylko świat jeździecki i miłośników koni lecz również całe rodziny, które znajdują tu idealne warunki do odbycia pikniku. Rozległe tereny zielone, restauracja i liczne stoiska z jedzeniem i napojami, atrakcje dla dzieci i pokazy kulinarne dopełniają program.

PROGRAM XII ŚWIĘTA KONIA

Regionalne Zawody w Skokach przez przeszkody – klasa L, P, N

Towarzyskie Zawody w Skokach przez przeszkody – mini LL, LL, L

I Mierzęcińskie Zawody w Powożeniu

Pokaz hodowlany – klacze ze źrebakami

Przejazd „Szalonych bryczek”

Pokaz woltyżerki – Stado Ogierów Sieraków

Potęga skoku

Akademia kulinarna Szefów Kuchni

Atrakcje i zawody dla dzieci

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.