Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Aktualności  >  Bieżący Artykuł

POLSKA NA II MIEJSCU W SOMMA LOMBARDO

Reprezentacja Polskiej Kadry Narodowej Paraujeżdżenia

Od lewej: Tomasz Zdańkowski,Magdalena Cycak, Karolina Karwowska

Reprezentacja Polskiej Kadry Narodowej Paraujeżdżenia w składzie: Magdalena Cycak, Karolina Karwowska oraz Tomasz Zdańkowski  startowali w zawodach międzynarodowych CPEDI3* Somma Lombardo we Włoszech (12-15 czerwca 2014).

Już po pierwszym dniu zawodów Magdalena Cycak uzyskała wynik 61,667% i kwalifikację na Mistrzostwa Świata w Caen. Drugiego dnia potwierdziła świetną dyspozycję osiągając 62,174%. Karolina Karwowska oraz Tomasz Zdańkowski również uzyskali wyniki powyżej 60% potwierdzając w ten sposób świetne przygotowanie do Mistrzostw Świata. Tomasz zdobył dwa razy miejsce trzecie i raz czwarty; Karolina odwrotnie: dwa razy czwarte, raz trzecie. Obydwoje zawodnicy zakwalifikowali się do programów dowolnych podczas, których Tomasz uzyskał najlepszy wynik w swojej historii startowej – 65,083%. Karolina Karwowska niestety nie zgrała się z muzyką i ostateczna ocena wyniosła 62,525%, ale otrzymała rekordowe noty za wartość techniczną programu (ok. 68%). Polska reprezentacja zajęła drugą pozycję w klasyfikacji drużynowej, ustępując jedynie gospodarzom – Włochom, a wyprzedzając Rosję.

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.