Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

VIVA!: DARKA CZEKA NA RATUNEK

Ma dopiero 3 lata. Jest dużą dorodną klaczą, ale nikomu niepotrzebną. Gdyby była smukła, z dostojnym chodem, to może znalazłby się kupiec, ale Darka to koński kundelek.

Darka; foto:VIVA!

Ma dopiero 3 lata. Jest dużą dorodną klaczą, ale nikomu niepotrzebną. Gdyby była smukła, z dostojnym chodem, to może znalazłby się kupiec, ale Darka to koński kundelek.

Właściciel tuczy ją od kilku miesięcy. Dorodne młode konie osiągają w rzeźni wysoką cenę. To dobry interes, szybki i bezproblemowy. Darka czeka na transport – to będzie jej pierwsza i ostatnia podróż w życiu. Wystraszona spogląda w obiektyw. Przez otwarte drzwi patrzy w dal. Od dawna nie biegała po łące. Brudny boks to jej codzienność. Właściciela nie obchodzi, co się z nią stanie. Chce jak najszybciej dostać pieniądze i mieć ją z głowy.

Zaproponowaliśmy, że odkupimy Darkę, ale potrzebujemy trochę czasu. Zgodził się poczekać do końca stycznia. Kolejny koń i nasza kolejna prośba o pomoc. Potrzebujemy 2800 złotych. Prosimy pomóżcie nam ratować Darkę!
Liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc! Prosimy o wpłaty na konto :

73203000451110000002558330

Więcej informacji można znaleźć pod numerami telefonów:
biuro 22 349 97 74
Iwona 797 649 508
Iza 797 649 509

    Print       Email

Jedna odpowiedź do “VIVA!: DARKA CZEKA NA RATUNEK”

  1. Pani Iwono, przecież DARKA jest w całości zapłacona i wykupiona. Dlaczego w dalszym ciągu są prośby o pomoc dla DARKI. mam dowód wpłaty. Z poważaniem Agnieszka Palecka -Wójcik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.