Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Dyscypliny jeździeckie  >  Bieżący Artykuł

ZIMOWO ZAPRZĘGOWO, CZYLI JAK TO U NAS NA WSI MÓWIĄ: „WINTER DRIVING CUP”

W DNIACH 7-8 MARCA NA TERENIE WROCŁAWSKIEGO TORU WYŚCIGÓW KONNYCH NA PARTYNICACH ODBĘDZIE SIĘ…W DNIACH 7-8 MARCA NA TERENIE WROCŁAWSKIEGO TORU WYŚCIGÓW KONNYCH NA PARTYNICACH ODBĘDZIE SIĘ III HALOWY PUCHAR POWOŻENIA I II HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI W POWOŻENIU. TO IMPREZA SPORTOWA, KTÓRA MA JUŻ SWOJĄ TRADYCJE, A GOŚCIĆ BĘDZIE NA WROCŁAWSKICH TORACH WYŚCIGÓW KONNYCH JUŻ KOLEJNY RAZ.

Uczestnicy to niejednokrotnie reprezentanci Polski na zawodach dyscypliny powożenia rangi mistrzostw świata i Europy. Założeniem zwodów halowych jest stworzenie  możliwości  dla wszystkich, którzy nie przerywają treningów w sezonie zimowym. Stopień trudności przeszkód jest zawsze dostosowany do możliwości zawodników początkujących oraz początkujących koni. W latach poprzednich z grona zawodników doświadczonych często gościli tu Czesi i Niemcy. Miejmy nadzieję, że i tym razem tak będzie. 

W sobotę rozegrany zostanie konkurs ujeżdżenia; w niedzielę bardzo widowiskowy konkurs DERBY.

 Przeszkody terenowe plus kegle, dynamiczna jazda, odpowiednio dobrana  muzyka z … tu uwaga, porywającym komentarzem. Z pewnością nikt z  publiczności nie będzie się nudził. Zwłaszcza że… w związku z przypadającym w niedzielę Dniem Kobiet, na wszystkie uczestniczki konkursu czekają niespodzianki. Jedną z nich będzie konkurs „BABA Z WOZU KONIOM LŻEJ.”

Organizatorami zawodów są: JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY JAGODNE I WTWK PARTYNICE.

ZAPRASZAMY

IRENEUSZ KOZŁOWSKI

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.