Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

JARCZEWSKI I BYKI 22 WRZEŚNIA W ŁODZI

Krzysztof Jarczewski, znany fotoreporter, zaprasza na swoją wystawę fotograficzną „Osiem sekund”.

Karpacz 26.07.2015. Bull Riding czyli zawody ujeżdżania byków w Western City w Karpaczu i walka o tytuł Mistrza Europy Środkowej 2015, którym został Polak, Daniel Kociok. N/z Krisztian Takacs  Foto: Krzysztof Jarczewski

Karpacz 26.07.2015.
Bull Riding czyli zawody ujeżdżania byków w Western City w Karpaczu i walka o tytuł Mistrza Europy Środkowej 2015. Na zdjęciu Krisztian Takacs, zawodnik; foto: KRZYSZTOF JARCZEWSKI

Krzysztof Jarczewski, znany fotoreporter, zaprasza na swoją wystawę fotograficzną „Osiem sekund”. Składają się na nią zdjęcia wykonane w Polsce i na Słowacji podczas zawodów ujeżdżania byków – (patrz fotoreportaż „Hej na byka”  –  https://hejnakon.pl/?p=19189 ). Wernisaż zaplanowano na 22 września na godzinę 18,30 w siedzibie Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego przy ulicy Piotrkowskiej 102.

Krzysztof Jarczewski zapowiada, że na otwarciu wystawy spodziewani są bohaterowie fotografii. Nie precyzuje jednak, czy chodzi o zawodników, czy o byki, a może o jednych i drugich.  Zachęcamy więc do odwiedzenia galerii ŁTF i przekonania się na własne oczy.

image465

Zawodnicy; foto: KRZYSZTOF JARCZEWSKI

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.