Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

W CIELEŚNICY KULTURALNIE BARDZO

Kto nie był, niech żałuje…

 

Foto: ARTUR BIEŃKOWSKI

Wernisaż wystawy Artura Bieńkowskiego; foto: autor

Kto nie był, niech żałuje. Do Pałacu w Cieleśnicy na „Jesienne Spotkania z Kulturą” ściągnęły tłumy miłośników muzyki, fotografii i książki. Koncert Iwony Kobylińskiej i Ireneusza Kozłowskiego, wystawa fotografii koniuszego Stadniny w Janowie Podlaskim, Artura Bieńkowskiego i rozmowa o książce Piotra Dzięciołowskiego „Nie był malarzem koni – Rzecz o Ludwiku Maciągu” to główne punkty programu.

12231648_447541992119839_270871721_n

Rozmowa o książce – od lewej: Maciej Falkiewicz, Piotr Dzięciołowski, prof. Stanisław Baj i prowadzący spotkanie Daniel Parol, red. naczelny „Krainy Bugu”; foto ARTUR BIEŃKOWSKI

Imprezę zaszczycili znani artyści malarze; prof. Stanisław Baj i Maciej Falkiewicz, pisarka Ewa Bagłaj. Wieczór zakończył się wspólnym śpiewaniem m.in. pieśni partyzanckich pod batutą Konnej Straży Ochrony Przyrody i Tradycji. Jak oni śpiewali! – tego nie da się opisać, a głosów można tylko pozazdrościć!

12231230_447542342119804_1656075402_n

Koncert piosenki: Iwona Kobylińska i Ireneusz Kozłowski; foto: ARTUR BIEŃKOWSKI

Wielkie brawa należą się organizatorom „Jesiennych Spotkań”, pierwszej tego typu imprezy w Cieleśnicy. Czekamy na kolejną, najlepiej o tej samej porze w roku przyszłym. (jan.popr.)

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.