Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

REGULAMIN FOTOKONKURSU

HEJNAKONIOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY  rozgrywany jest systemem pucharowym. W każdym miesiącu redakcyjne jury z udziałem przynajmniej jednego zawodowego fotoreportera wyróżni kilka fotografii. Najlepszej przydzieli 3 punkty, drugiej w kolejności 2, trzeciej – 1. Punkty będą sumowane, a końcowy rezultat wskaże laureata NAGRODY ROKU. Warto więc brać udział w każdej comiesięcznej edycji konkursu. Przyznana zostanie też nagroda za ZDJĘCIE ROKU.

Autor najlepszego zdjęcia w danym miesiącu otrzyma nagrodę książkową.

ZASADY

Fotografie swojego autorstwa w rozdzielczości min. 1200×900 pikseli i ważące maksymalnie 10 MB, podpisane imieniem i nazwiskiem, prosimy przesyłać na adres redakcja@hejnakon.pl . Przyjmujemy je codziennie. Jeśli dotrą do nas do godziny 16.00  – 27 dnia danego miesiąca, wezmą udział w bieżącej edycji; nadesłane po tym terminie przejdą do następnej i dopiero wówczas zostaną opublikowane. Prosimy nie przysyłać tych samych zdjęć w wersjach kolorowej i czarnobiałej. Decyzja, jaki ostateczny kształt ma mieć fotografia należy do autora.

Jeśli na fotografii poza końmi uwiecznieni są też ludzie, których można rozpoznać, rozumiemy, że autor zdjęcia uzyskał zgodę na publikację ich wizerunku.

Każdy autor ma prawo przysłać w miesiącu do pięciu fotografii. Zgłoszenie udziału w konkursie jest jednoznaczne ze zgodą na umieszczenie zdjęć i danych autora na portalu HEJ NA KOŃ oraz wyrażeniem zgody na nieodpłatną publikację podpisanych imieniem i nazwiskiem zdjęć w ramach promocji konkursu na FB.

WYNIKI OGŁASZAMY WYŁĄCZNIE NA PORTALU ORAZ NA NASZEJ STRONIE FB

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.