Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

III FESTIWAL SZTUKI JEŹDZIECKIEJ – 13 MARCA 2016

Festiwal Sztuki Jeździeckiej tuż tuż. Zapraszamy do Centrum Olimpijskiego w Warszawie 13 marca na godzinę 16.

10801961_398932190260483_286154430743438907_n
Festiwal Sztuki Jeździeckiej tuż tuż. Zapraszamy do Centrum Olimpijskiego w Warszawie 13 marca na godzinę 16. Imprezę wymyśloną przez Pawła Kleszcza, a organizowaną przez Mazowiecki Związek Jeździecki oraz garstkę zapaleńców zapinamy na ostatni guzik.

DSC0366To niezwykłe wydarzenie w naszym jeździeckim światku. Do Centrum Olimpijskiego znów ściągną artyści z całej Polski, by zaprezentować swoje obrazy, rysunki, fotografie, rzeźby z końmi w roli głównej. Dokonania zawodowych twórców, zarazem koniarzy, cieszą się ogromnym zainteresowaniem publiczności, co mogliśmy naocznie stwierdzić przy okazji I i II Festiwalu. Przez sale wystawowe przewinęło się kilkuset gości. Wierzymy, że w tym roku nie będzie inaczej.
Jak zwykle organizatorzy przygotowali coś dla artystów amatorów: konkursy malarskie, fotograficzne, filmowe… Poniżej regulaminy konkursów malarskiego i fotograficznego. Pozostałe znajdują się na stronie FESTIWALU  http://festiwalsztukijezdzieckiej.pl/.

Konkurs FOTOGRAFICZNY – Konie w obiektywie fotoamatorów
Warunki uczestnictwa:
W konkursie może wziąć udział każdy niezwiązany zawodowo z fotografią.
Zdjęcia muszą być własnego autorstwa (organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za wprowadzenie ich w błąd), podpisane imieniem i nazwiskiem, wykonane w technice cyfrowej lub analogowej, kolorowe lub czarno-białe.
Krótszy bok zdjęcia musi mieć minimum 1500 pikseli.
Każdy autor może przysłać w postaci elektronicznej do pięciu fotografii.
Zgłoszenie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatną publikację zdjęć w ramach promocji konkursu i Festiwalu w wydawnictwach jeździeckich (prasie i Internecie – także na Facebooku) przez organizatora i patronów medialnych.
Zakwalifikowane do konkursu zdjęcia będą prezentowane na stronie Festiwalu i podpisane nazwiskami autorów. Autorów wytypowanych prac konkursowych zaprosimy do zaprezentowania oryginałów podczas Festiwalu Sztuki Jeździeckiej.
Jury przyzna I, II i III nagrodę.
Zdjęcia prosimy przesyłać do 29 lutego 2016 pod adresem e-mail: foto@festiwalsztukijezdzieckiej.pl .

Konkurs MALARSKI
Regulamin Konkurs – Konie w Rysunku, Malarstwie i Rzeźbie
Ogłaszamy konkurs rysunkowo-malarsko-rzeźbiarski dla twórców nieprofesjonalnych. Zapraszamy do udziału wszystkich amatorów pasjonujących się tematyką koni w sztuce. Najciekawsze prace jurorzy dopuszczą do konkursu.
Warunki uczestnictwa:
W konkursie może wziąć udział każdy niezwiązany zawodowo z rysunkiem, malarstwem lub rzeźbą. Prace muszą być własnego autorstwa (organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za wprowadzenie ich w błąd), podpisane imieniem, nazwiskiem i datą urodzenia. Mogą być wykonane w dowolnej technice. Prace należy sfotografować i nadesłać pod adres konkursu. Każdy autor może przysłać w postaci elektronicznej do dwóch prac. Zgłoszenie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatną publikację zdjęć promującą konkurs i Festiwal w wydawnictwach jeździeckich (prasie i internecie (także na FB) przez organizatora i patronów medialnych. Publikowane zdjęcia będą podpisane nazwiskami autorów. Autorów wytypowanych prac konkursowych zaprosimy do zaprezentowania oryginałów podczas Festiwalu Sztuki Jeździeckiej.
Czekamy na Wasze prace. Jury przyzna I, II i III nagrodę. Zdjęcia prac należy przesyłać do 29 lutego 2016 pod adresem e-mail: malarstwo@festiwalsztukijezdzieckiej.pl

HEJ NA KOŃ (patron medialny Festiwalu)

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.