Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

KLUB GAJA: PIERWSZA POMOC DLA NORMANA

Informowaliśmy niedawno o ośmioletnim wałachu Normanie, uratowanym przed rzeźnią przez Klub Gaja. Koń na padoku złamał nogę.

Norman

Foto: KLUB GAJA

 

Informowaliśmy niedawno o ośmioletnim wałachu Normanie, uratowanym przed rzeźnią przez Klub Gaja. Koń na padoku złamał nogę. Dzięki weterynarzom z SGGW w Warszawie dostał jednak kolejną szansę na życie. Apelowaliśmy wtedy o pomoc dla Normana i nie zawiedliśmy się. 

Warsztat stolarski Rafała Gałczyńskiego ze Szczyrku przekazał  Normanowi osiem ponad 40 kilogramowych worków trocin, które są niezbędne do wyścielenia boksu konia. Trociny do stajni, w której stoi Norman przewiozła bezpłatnie firma kurierska TNT Express, która od lat wspiera akcję Klubu Gaja „Zbieraj makulaturę, ratuj konie”. Na Święta Wielkanocne dotarła także do Normana paczka z Głubczyc z dziesięcioma opakowaniami maści LIOTON 1000, która jest potrzebna do smarowania nóg konia, zapobiegająca powstawaniu obrzęków i stanów zapalnych w ścięgnach.  Na konto Klubu Gaja wpłynęły też pierwsze wpłaty na leczenie Normana. Wszystkim darczyńcom w imieniu Normana gorąco dziękujemy!

Przed Normanem jeszcze długa droga…. Dzielnie znosi dotychczasowe zabiegi i pobyt w boksie. Jego noga jeszcze przynajmniej przez 2 miesiące będzie unieruchomiona w gipsie, a po  jego zdjęciu niezbędne będą zbiegi rehabilitacyjne. W dalszym ciągu bardzo potrzebne są trociny, maść LIOTON 1000 i środki finansowe na leczenie Normana,“ wizyty weterynarza, zmiany gipsu, kontrolne prześwietlenia RTG.

Możesz pomóc Normanowi wpłacając darowiznę na konto Klubu Gaja (90 2030 0045 1110 0000 0067 3120) z dopiskiem: „leczenie Normana”.  Jeśli ktoś z Państwa dysponuje trocinami (najlepiej z okolic Łodzi), bądź może sponsorować LIOTON 1000, bardzo prosimy o kontakt z Klubem Gaja (klubgaja@klubgaja.pl tel. 33 812 36).

Zbiórka pieniędzy na leczenie Normana trwa także na portalu Pomagam.pl  . Liczy się każda drobna wpłata. Udostępniajcie także tę informację innym. Norman z góry dziękuje!

Więcej informacji na www.klubgaja.pl

1_proc_FB_1_kon-1

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.