Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

ZERWANA UMOWA NA ORGANIZACJĘ PRIDE OF POLAND 2016

Firma Polturf nie jest już organizatorem Dni Konia Arabskiego 2016.

Foto: FAPA-PRESS

Foto: FAPA-PRESS

Oświadczenie firmy POLTURF

Szanowni Państwo,
Z przykrością informuję, że firma Polturf nie jest już organizatorem Dni Konia Arabskiego 2016.
W związku z brakiem jakiejkolwiek współpracy z obecnymi zarządami Stadnin, co uniemożliwia zorganizowanie imprezy na zakładanym poziomie, w dniu 26 kwietnia 2016 rozwiązałam umowę.
Jako przedsiębiorca, który inwestuje swój własny kapitał i pokrywa wszelkie koszty imprezy, utraciłam zaufanie do moich zleceniodawców. Skoro nie byli w stanie dotrzymać terminów zapisanych w umowie i łamią klauzulę poufności, zapewne nie dotrzymają też innych, zapisanych w niej warunków.
Dodatkowo, w związku z wymianą zarządów Spółek i wydarzeniami z ostatnich tygodni, atmosfera wokół Stadnin Państwowych jest fatalna. Rozlega się wiele głosów niepokoju ze strony międzynarodowej społeczności hodowców i właścicieli koni arabskich. Wielu ważnych i najbardziej lojalnych klientów aukcji nie zamierza przyjechać do Polski. Wycofała się też większość sponsorów zagranicznych.
To wszystko sprawia, że nie widzę możliwości przeprowadzenia Pride of Poland 2016 z sukcesem na poziomie z ostatnich lat.
Dziękuję wszystkim, którzy wspierali tę imprezę przez ostatnie 15 lat: naszym Klientom, Gościom, Sponsorom, wspaniałej janowskiej Publiczności oraz Współpracownikom i Przyjaciołom. Było nam miło spotykać się z Wami w Janowie Podlaskim podczas pięknych i radosnych Pokazów Narodowych i aukcji Pride of Poland.
Jesteśmy dumni, że mogliśmy być drobną częścią świata koni arabskich.
Z poważaniem
Barbara Mazur i ekipa Polturf

Z ostatniej chwili: firmę Polturf zastąpią Targi Poznańskie.

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.