Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

SZKOLENIE Z ARTHUREM KOTTASEM-HELDENBERGIEM 10-12 VI PARTYNICE

Arthur Kottas-Heldenberg był jeźdźcem Hiszpańskiej Dworskiej Szkoły Jazdy w Wiedniu w latach 1960-2002, przechodząc wszystkie szczeble wtajemniczenia w arkany klasycznego jeździectwa i błyskotliwej kariery – od ucznia do pierwszego jeźdźca i…

Arthur Kottas-Heldenberg był jeźdźcem Hiszpańskiej Dworskiej Szkoły Jazdy w Wiedniu w latach 1960-2002, przechodząc wszystkie szczeble wtajemniczenia w arkany klasycznego jeździectwa i błyskotliwej kariery – od ucznia do pierwszego jeźdźca i zarazem dyrektora (w latach 1995-2002). Jego książkę „Kottas o ujeżdżeniu” poleca British Horse Society. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, by poznać zasady klasycznego ujeżdżenia w praktyce – z pierwszej ręki i zobaczyć, jak z końmi pracuje Mistrz.

Koszty szkolenia:

2400 zł, jeździec z koniem i boksem wraz z dwiema osobami towarzyszącymi (trzy dni)
1850 zł, jeździec z koniem i boksem (trzy dni)
250 zł, słuchacz licencyjny PZJ (dwa dni)
300 zł, słuchacz (dwa dni)
350 zł, słuchacz + dowolnie wybrane książki o wartości 100 zł (dwa dni)

Rezerwacji można dokonywać poprzez płatności przy pomocy formularza zakupowego na stronie www.swiadomejezdziectwo.pl lub wpłacając należność bezpośrednio na konto 43 1910 1048 2755 6166 9403 0001. W przypadku płatności na konto prosimy o podanie w tytule przelewu daty szkolenia oraz imienia i nazwiska uczestnika.

Liczba miejsc ograniczona. Wystawiamy faktury VAT.

W sprawach związanych z utrzymaniem konia podczas szkolenia prosimy o bezpośredni kontakt z p. Agnieszką Rak z Toru Wyścigowego w Partynicach, nr tel. (71) 339 83 64.

Kolejność jazd zostanie ułożona po konsultacji ze wszystkimi jeźdźcami.

Poziom jeźdźców zostanie podany po uzgodnieniu kolejności jazd.

Jeźdźcy proszeni są o przybycie na swoje jazdy punktualnie i na przygotowanym koniu.

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.