Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

OBOZY DLA DOROSŁYCH NA „ZACZAROWANYM WZGÓRZU”

Stajnia „Zaczarowane Wzgórze” serdecznie zaprasza na terenowo-naturalsowe konne obozy dla dorosłych…

 

Foto: ZW

Foto: ZW

Stajnia „Zaczarowane Wzgórze” serdecznie zaprasza na terenowo-naturalsowe konne obozy dla dorosłych. Terminy: 24 września – 1 października. Koszt: 1300 zł w tym: noclegi, pełne wyżywienie oparte na lokalnych produktach; dla osób, które przyjadą z końmi – boksy i wyżywienie dla konia w cenie, dla osób nie posiadających konia – darmowe wynajęcie z ośrodka. Ponadto treningi /zajęcia teoretyczne/, jazdy około sześciu godzin dziennie.

Serdecznie zapraszamy na aktywny wypoczynek w siodle połączony z treningami jeździectwa naturalnego. Głównym celem treningów z zakresu jeździectwa naturalnego jest wypracowanie szacunku, zaufania i chęci współpracy naszego wierzchowca. Wszechstronna edukacja nie tylko dla konia, ale przede wszystkim dla jeźdźca. Ucząca cierpliwości, pracy nad sobą, swoimi emocjami, przekazywania precyzyjnych komunikatów poprzez mowę swego ciała. To nie tylko droga do stworzenia dobrej współpracy, ale przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa. Program dostosowany do potrzeb uczestników i ich koni. Planowane są również zajęcia z lonżowania na pojedynczej i podwójnej lonży, odczulanie koni w parku habituacyjnym, zajęcia na przeszkodach TREC. Zajęcia jeździeckie dostosowane będą do potrzeb i umiejętności uczestnika, skupimy się na dobrym kontakcie z koniem, poprawie dosiadu, itp. Dla osób chętnych wyjazdy terenowe. Zapisy przyjmujemy do końca sierpnia! Dla zgłoszeń do końca lipca oraz dla osób zgłaszających się w grupie (co najmniej dwie osoby) rabat 100 zł. Możliwość sesji zdjęciowej z końmi w cenie: 200 zł. Więcej informacji i zapisy: wzgorze@poczta.onet.pl, 609050991

Serdecznie zapraszamy!

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.