Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Aktualności  >  Bieżący Artykuł

PARADA JEŹDZIECKA W ŁODZI (1) – DUŻA RUNDA W OBIEKTYWIE KAROLA RZECZYCKIEGO

KRZYSZTOF LUDWICZAK

W Łodzi zakończyła się Parada Jeździecka. Impreza wspaniała, ale jak nam doniósł nasz człowiek:  drogie bilety sprawiły, że np. w sobotę wolnych miejsc było a było, za to młodzieży jak na lekarstwo. Szkoda, zważywszy, że tak mało mamy w kraju dużych imprez hipicznych popularyzujących jeździectwo. Kibice narzekali na ceny, fotoreporterzy natomiast na fatalne warunki oświetleniowe. W ciemnościach trudno o zdjęcia dobrej jakości.  Zapewne wiele wody upłynie, nim organizatorzy krajowych imprez, nie tylko jeździeckich, zrozumieją, że przekaz zdjęciowy to z jednej strony informacja, z drugiej reklama dla gospodarzy. Jeśli  wydają akredytacje, to powinni stworzyć  fotoreporterom warunki do pracy.

ŁUKASZ KOZA

PAULINA KOZA

MAŁGORZATA CISZEK

ŁUKASZ JOŃCZYK

Powyżej prezentujemy kilka  zdjęć z sobotniego konkursu dużej rundy 145 cm. Pierwsze miejsce zajął Krzysztof Ludwiczak, drugie Łukasz Koza,  trzecie Mikhail Shemshelev z Rosji. FOTO: KAROL RECZYCKI

    Print       Email

Jedna odpowiedź do “PARADA JEŹDZIECKA W ŁODZI (1) – DUŻA RUNDA W OBIEKTYWIE KAROLA RZECZYCKIEGO”

  1. fidolip pisze:

    35-45zł za cały dzień atrakcji jeździeckich to dużo? dziwne rzeczy ów 'Wasz człowiek’ donosi.;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.