Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

MUZEUM ŁOWIECTWA I JEŹDZIECTWA ZAPRASZA NA PRELEKCJE

Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa zaprasza na spotkania, które…

Foto: FAPA-PRESS

Foto: FAPA-PRESS

Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa zaprasza na spotkania, które – mamy nadzieję – pomogą opiekunom koni-emerytów uczynić ich życie takim, jakie my chcielibyśmy mieć na emeryturze.

PRELEKCJE

  • 18 maja (czwartek) godz. 18.00 – „Aktywność i użytkowanie konia – emeryta”, prelekcję poprowadzi zoofizjoterapeuta Magdalena Saracyn
  • 20 maja (sobota) godz. 16.00 – „Medycyna weterynaryjna a problemy geriatryczne u koni”, prelekcję poprowadzi lek. wet. Alicja Świetlikowska

Magdalena Saracyn: zootechnik, zoofizjoterapeuta. Ukończyła kursy: masażu i streczingu, zoofizjoterapii, powięziowej terapii manualnej i akupunktury weterynaryjnej.

Pisze o swojej pracy:

„Dzięki fizjoterapii można uśmierzyć ból, poprawić mobilność oraz przyspieszyć powrót do zdrowia i pełnej sprawności po kontuzjach, a w przypadku schorzeń związanych z wiekiem spowolnić procesy starzenia się aparatu ruchu.

Również zdrowe zwierzęta korzystają z moich umiejętności. Koniom i psom startującym w zawodach opieka fizjoterapeuty pozwala lepiej znosić trudy treningów i osiągać lepsze wyniki, a masaż relaksujący sprawia wiele frajdy.”

Alicja Świetlikowska: absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Należy do zespołu Szpitala Koni Służewiec, gdzie wcześniej odbywała staż.

Pisze o sobie:

„Pochodzę z Malborka, fascynacja końmi towarzyszy mi od lat najmłodszych, a nawiązanie więzi z końmi umożliwiały mi nauka jazdy, a następnie praca w jednej z pomorskich stadnin. Od niedawna posiadam swojego karego nastolatka, którego w perspektywie czasu mam nadzieję podziwiać na szczęśliwej emeryturze.”

 

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.