Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

LONDYŃSKA WYSTAWA KATARZYNY BAK

Na tej wystawie konia nie zobaczymy, ale…

Katarzyna Bak na spędzie dzikich koni w Polsce; foto FAPA-PRESS

Na tej wystawie konia nie zobaczymy, ale piszemy o niej, bo autorką jest amazonka Katarzyna Bak (www.katarzynabak.com). Artystka nie tylko uwielbia jazdę w siodle, ale konie są jej twórczą inspiracją. Nasza rodaczka mieszka we Włoszech, wystawia w wielu krajach. Teraz kolej na Wielką Brytanię. W dniach 20-22 lipca  zaprasza do londyńskiej galerii PARALLAX ART. FAIR na „AKT KOBIECY”.

Katarzyna Bak jest absolwentką wydziału Wychowanie Artystyczne w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie. Pracę dyplomową – trzynaście litografii zatytułowanych “Życie i Śmierć”, wykonanych na prasie offsetowej – obroniła w roku 1999 w pracowni prof. Grzegorza Banaszkiewicza. Od  roku 2002 pracuje jako Art Designer, czyli projektant graficzny w Studio Grafite w Rzymie. Zajmuje się plakatem filmowym i komercyjnym, identyfikacją wizualną firm, ilustracją, projektuje obwoluty płyt muzycznych i okładki książek. Maluje, a hobbystycznie uprawia fotografię.

Foto ze zbiorów KB

Uwielbia wyzwania, podróże, naturę. Fascynuje ją różnorodność kulturowa i etniczna, interesują zwyczaje i tradycje ludów Czarnej Afryki, australijskich Aborygenów, himalajskich buddystów…

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.