Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  artykul_glowny  >  Bieżący Artykuł

KONNO PO WODZIE

Tylko pozazdrościć tym wszystkim, którzy spędzają teraz czas na obozach w siodle i poznają zakątki kraju z końskiego grzbietu. A że upalna pogoda daje się we znaki i koniom, i jeźdźcom, wypady w teren organizowane są najczęściej…

 

Foto FAPA-PRESS

Tylko pozazdrościć tym wszystkim, którzy spędzają teraz czas na obozach w siodle i poznają zakątki kraju z końskiego grzbietu. A że upalna pogoda daje się we znaki i koniom, i jeźdźcom, wypady w teren organizowane są najczęściej wczesnym rankiem lub pod wieczór, gdy odrobinę chłodniej.

 Stajnia „PASJA” w Skuszewie opodal Wyszkowa od lat prowadzi obozy jeździeckie dla dzieci i młodzieży. Zajrzeliśmy tam dziś, 3 sierpnia o poranku. Podczas gdy najmłodsi uczestnicy jeszcze spali, starsi pod wodzą instruktora Bartłomieja Rózgi byli już na nogach od czwartej z minutami. Oporządzenie koni, siodłanie i zaraz w drogę. W drogę malowniczą, bo biegnącą m.in. korytem Liwca. Oto kilka fotograficznych migawek z tej niemal trzygodzinnej przejażdżki.

Foto FAPA-PRESS

Foto FAPA-PRESS

Foto FAPA-PRESS

Foto FAPA-PRESS

 

 

 

 

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.