Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

ODSZEDŁ ROGER PHILPOT

W miniony weekend odszedł Roger Philpot, najbardziej znany na świecie trener i specjalista z dziedziny damskiego siodła.

Był sędzią, doskonałym fachowcem w renowacji i dopasowywaniu damskich siodeł. Większość trenowanych przez niego zawodniczek zajmowała czołowe miejsca na zawodach międzynarodowych…

 W miniony weekend odszedł Roger Philpot, najbardziej znany na świecie trener i specjalista z dziedziny damskiego siodła.

Był sędzią, doskonałym fachowcem w renowacji i dopasowywaniu damskich siodeł. Większość trenowanych przez niego zawodniczek zajmowała czołowe miejsca na zawodach międzynarodowych. Chętnie podróżował i udzielał konsultacji w wielu krajach, m.in. Australii, Nowej Zelandii, USA i całej Europie. W Polsce był wielokrotnie, ostatni raz podczas Mistrzostw Polski Amazonek w Damskim Siodle w październiku 2017 r. w Janowie Podlaskim. Jeśli tylko miał możliwość, chętnie przyjmował nasze zaproszenie i wspierał rozwój dyscypliny w Polsce. Był sędzią na Mistrzostwach, prowadził szkolenia i konsultacje. Niejednokrotnie również gościł nasze amazonki u siebie.

Zawsze gotowy i otwarty, by podać pomocną dłoń wszystkim pragnącym zgłębiać tajniki jazdy w damskim siodle. Jego powiedzenie: „think elegant” będzie towarzyszyło  już zawsze entuzjastkom tej dyscypliny.

Edyta Mikołajewska

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.