Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

MISTRZOSTWA WARMII I MAZUR TREC PTTK 14-15 WRZEŚNIA 2019 POD PATRONATEM HEJ NA KOŃ

W Pajtuńskim Młynie – Warmińskim Ośrodku Turystyki Konnej (Pajtuny 7; 11-030 Purda) odbędą się Mistrzostwa Warmii i Mazur TREC PTTK.

Foto FAPA-PRESS

W Pajtuńskim Młynie – Warmińskim Ośrodku Turystyki Konnej (Pajtuny 7; 11-030 Purda) odbędą się Mistrzostwa Warmii i Mazur TREC PTTK. Zawody składają się z trzech faz rozgrywanych w ciągu dwóch dni.

PROGRAM

Sobota

I Faza POR (bieg na orientację)

Niedziela

II Faza MA (kontrola tempa w stępie i galopie)

III Faza PTV (tor przeszkód)

W niedzielę także konkurs sprawności jeździeckiej z elementami TREC.

W zawodach TREC PTTK i konkursie sprawności jeździeckiej z elementami TREC może wziąć udział każdy.

REGULAMIN

  1. Dopuszczalny jest rząd i styl jazdy zarówno klasyczny jak i west. Każdy rodzaj siodła z wyjątkiem damskiego. Obowiązkowy jest kask lub toczek z trzypunktowym zapięciem.
  2. Na fazie POR obowiązkowe są sakwy lub czaprak z kieszeniami oraz apteczka, kompas, latarka, elementy odblaskowe, zegarek inny niż w telefonie komórkowym ponieważ telefony komórkowe zostaną umieszczone w zaplombowanych kopertach przed startem do fazy POR.
  3. Zawodnik wszystkie trzy fazy musi pokonać na tym samym koniu i używając tego samego rzędu (w fazach MA i PTV można zmienić czaprak z rajdowego na zwykły).
  4. Konie muszą mieć aktualne szczepienie przeciwko grypie (ważność jeden rok).
  5. Zawodnik musi mieć paszport konia.
  6. Zawodnik bierze całkowitą odpowiedzialność za zdrowie swoje i konia.
  7. Okrucieństwo i brutalne traktowanie skutkują dyskwalifikacją zawodnika.
  8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne wypadki, szkody, kradzieże podczas zawodów oraz transportu.
  9. Foto FAPA-PRESS

Zgłoszenia udziału w zawodach TREC PTTK** oraz w konkursie sprawności jeździeckiej z elementami TREC przyjmujemy do dnia 10.09.2019r. – e-mailowo alicja.nafalska@onet.pl, na stronie fb lub pod numerem telefonu 605308990.

W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko zawodnika, imię konia, informacje dotyczące z jakiej stajni, klubu pochodzi zawodnik. Osoby niepełnoletnie na udział w zawodach obowiązuje pisemna zgoda rodziców/opiekunów. Juniorów prosimy o start w fazie PTV w kamizelkach ochronnych. Organizator nie odpowiada za wypadki, kradzieże i inne zdarzenia losowe mogące przytrafić się podczas trwania zawodów.

OPŁATY

Wpisowe/startowe: zawody TREC PTTK – 100zł

konkurs sprawności jeździeckiej z elementami TREC – 60 zł

boks: 30 zł/doba (w cenę wliczone siano, słoma, woda, owies)

Foto FAPA-PRESS

NOCLEG

Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie dla sędziów (prosimy o przywiezienie własnych śpiworów), dla uczestników z innych stajni, widzów itp. – cena 40 zł (w pensjonacie), 20 zł nad stajnią (w obu przypadkach prosimy mieć swoje śpiwory).

W ramach wpisowego organizator zapewnia:• obsługę sędziowską i weterynaryjną • miejsce parkingowe• flo dla uczestników• nagrody dla zwycięzców• 2 ciepłe posiłki (jeden w sobotę, drugi w niedzielę), kawa i herbata dla zawodników i sędziów, śniadanie cena 10zł, kolacja 10 zł. Istnieje możliwość przyjazdu w piątek, po uprzednim zgłoszeniu organizatorom. Osoby posiadające odznakę jeździecką PTTK prosimy o przywiezienie numerów książeczek. Zapraszamy wolontariuszy oraz sędziów TREC PTTK do współpracy.

Na zawodach istnieje możliwość odbycia praktyki sędziowskiej.

***

Sędzią głównym MISTRZOSTW jest Beata Nepelska-Kula, komisarzem Maciej Szymanik, delegatem technicznym Mirosław Kula, organizatorem Alicja Nafalska, zabezpieczeniem medycznym zajmuje się Radosław Migdal.

PORTAL hejnakon.pl jest patronem medialnym MISTRZOSTW WARMII I MAZUR TREC PTTK

 

PS Informacja zilustrowana zdjęciami z ubiegłorocznych Mistrzostw Polski TREC PTTK, które odbywały się m.in. na terenie Stajni Popisowo.

 

 

 

 

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.