Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

WIRTUALNA WYSTAWA RZEŹBY PIOTRA MICHNIKOWSKIEGO

Dziś,10 czerwca, godzina 23,59! Zapraszamy…

Internetowa galeria Sztuki Współczesnej zaprasza 10 czerwca o godzinie 23,59 na wystawę znakomitego artysty Piotra Michnikowskiego – koniarza, który niejednego konia w rzeźbie uwiecznił. Tym razem co prawda koni na wystawie nie będzie, ale w końcu nawet najwięksi ich miłośnicy nie samym jeździectwem żyją.

A oto, co napisano o artyście na stronie Internetowej Galerii Sztuki Współczesnej:

Zajmuje się małą formą rzeźbiarską w brązie, ceramiką – głównie w technice RAKU, pomocniczo metaloplastyką i pracą w drewnie, budowaniem instrumentów muzycznych, tworzeniem abstrakcyjnych konstrukcji przestrzennych z różnych materiałów, czasem także instalacji. Eksperymentuje z dźwiękami i z muzyką, prowadząc autorski program “Muzare” będący poszukiwaniem związków pomiędzy rzeźbą i muzyką.

PIOTR MICHNIKOWSKI; foto FAPA-PRESS

Piotr Michnikowski jest absolwentem warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, uczniem Jerzego Jarnuszkiewicza. Stworzył paletę szkliw nadających niezwykłe ciepło rzeźbom i ceramicznym wyrobom sztuki użytkowej. Śpiewa, gra na gitarze, komponuje, pisze teksty.

ZAPRASZAMY https://www.facebook.com/events/2991324130962329/

 

 

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.