Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

JEAN BARBIER W INNYM TERMINIE

Z przykrością informujemy, że Jean Barbier, belgijski trener ujeżdżenia, który miał poprowadzić klinikę ujeżdżeniową na przełomie lipca i sierpnia w ANKA RANCHO…

Z przykrością informujemy, że Jean Barbier, belgijski trener ujeżdżenia, który miał poprowadzić klinikę ujeżdżeniową na przełomie lipca i sierpnia w ANKA RANCHO, niestety z powodów technicznych musi  warsztaty przełożyć. O nowym terminie powiadomimy. 

Jean Barbier czerpie inspiracje do pracy z francuskiej tradycji ujeżdżenia, będącej uosobieniem lekkości i elegancji. Wiedzę i umiejętności nabywał u Wielkich Mistrzów ujeżdżenia, jak Nuno Oliveira czy Francis Laurenty, których sztukę kontynuuje. Wyszkolił wiele koni do najwyższego poziomu ujeżdżenia (Haute Ecole), a uczenie i przekazywanie najlepszych tradycji ujeżdżeniowych jest jego wielką pasją. Upodobał sobie użytkowane w Wyższej Szkole Jazdy, a pochodzące z Portugalii, konie rasy luzytańskiej (Lusitano). Prowadzi również zaawansowane szkolenia jeźdźców. Współpracuje z Academie Equestre Leroy Reda. Jean Barbier mieszka i pracuje w Belgii. Przyjedzie do Polski na warsztaty ujeżdżeniowe po raz drugi. Pierwsze prowadził w 2019 r. (BL)

Portal hejnakon.pl jest patronem medialnym warsztatów.

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.