Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

KSIĄŻKA „GALAKTYKI”

Ceniony ekspert w dziedzinie ruchu, Eckart Meyners…

 Jak porusza się jeździec – ciekawa i pouczająca książka dla wszystkich jeźdźców. Ceniony ekspert w dziedzinie ruchu, Eckart Meyners, wyjaśnia, co dzieje się w ciele człowieka podczas jazdy konnej i omawia złożoność tego procesu, w tym aspekty psychologiczne.

 Autor wskazuje drogę do osiągnięcia przez jeźdźca samodzielności i pewności w zakresie ruchów. Wyjaśnia podstawowe uwarunkowania fizjologiczne jeźdźca, podkreśla, że to, co dzieje się w ciele jeźdźca powinno umożliwić wykonywanie zadań w rozluźnieniu.

W książce znajdują się również porady dotyczące powszechnych problemów pojawiających się podczas oddziaływania pomocami oraz związanych z wyposażeniem jeźdźca, które może go ograniczyć lub wspierać. Przedstawione w książce propozycje ćwiczeń powięziowych wykonywanych zarówno na ziemi, jak i na koniu pomagają poprawić postawę, kondycję i ruchomość ciała jeźdźca.

Wydawnictwo „Galaktyka” 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.