Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  artykul_glowny  >  Bieżący Artykuł

O PODRÓŻACH W SIODLE

„Konno po marzenia” to album bez wątpienia zasługujący na uwagę nie tylko koniarzy, także miłośników podróży. Jej autorzy: Ewa Rot-Buga (tekst) i Sławomir Buga (zdjęcia) stworzyli – w przenośni i dosłownie – wielką księgę, do której materiały zbierali w trakcie piętnastu wypraw w siodle.

Konno po marzenia to album bez wątpienia zasługujący na uwagę nie tylko koniarzy, także miłośników podróży. Jej autorzy: Ewa Rot-Buga (tekst) i Sławomir Buga (zdjęcia) stworzyli – w przenośni i dosłownie – wielką księgę, do której materiały zbierali w trakcie piętnastu wypraw w siodle.

Maroko, Sahara. Fot. Sławomir Buga.

Przemierzyli szlaki czterech kontynentów, interesowali się zwyczajami tubylców i ich kulturą. Na stronicach dzielą się refleksjami i przemyśleniami, treść ubarwiają cytatami z literatury pięknej.  Można być pewnym, że kto przeczyta, kto obejrzy, ten zapragnie znaleźć się w opisanych miejscach. Jak mniemamy,  autorom o to właśnie  chodziło.

Transylwania; fot. Sławomir Buga.

Australia; fot. z archiwum autorki.

Kaukaz; fot. Sławomir Buga.

Albania; fot. Sławomir Buga.

Autorka z Philem Rodeyem w Australii; fot. z archiwum autorki.

 

———————–

Konno po marzenia, Warszawa 2021, Liczba stron 336, fotografii 170.

 

 

 

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.