Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

JEAN BARBIER ZAPRASZA W CZERWCU NA KLINIKĘ UJEŻDŻENIA

JEAN BARBIER, belgijski trener ujeżdżenia, zaprasza na KLINIKĘ UJEŻDŻENIA do GLINIANKI pod Warszawą…

 

JEAN BARBIER, belgijski trener ujeżdżenia, zaprasza na KLINIKĘ UJEŻDŻENIA, która odbędzie się w dniach 24-27 czerwca 2022 r. w stajni ANKA RANCHO w GLINIANCE pod Warszawą (ul. Wawrzyniecka 25, Glinianka 2).

Jean BARBIER prezentuje ogiera Fandango (wł. Charlotte Mailleux) na Mistrzostwach Koni Luzytańskich w Belgii. Fot. Elisabeth Panepinto.

Jean Barbier –  mieszkający w Belgii doświadczony trener inspirujący się tradycjami szkoły francuskiej. Zwraca uwagę na lekkość, elegancję i subtelne posługiwanie się pomocami. Wyszkolił wiele koni na najwyższym poziomie ujeżdżenia (Haute Ecole). Sztuka jeździecka jest jego pasją, a swoją wiedzę i umiejętności przekazuje z entuzjazmem i dbałością o najlepsze tradycje ujeżdżeniowe.

Upodobał sobie pochodzące z Portugalii konie rasy luzytańskiej (Lusitano), które są użytkowane w Wyższej Szkole Jazdy. Współpracuje z Akademią Jeździecką Leroy Reda (Académie équestre Leroy-Reda ). Prowadzi również zaawansowane szkolenia jeźdźców.

W trakcie 3-dniowego szkolenia Jean Barbier poprowadzi indywidualne zajęcia. Każda para jeździec-koń będzie miała do dyspozycji około godziny. Zapraszamy jeźdźców i konie na każdym poziomie wyszkolenia.

Szkolenie prowadzone będzie w języku francuskim i tłumaczone na język polski. Zaczynamy w piątek, 24.06 o 14.00. Będziemy pracować w sobotę i niedzielę (z godzinną przerwą na obiad) oraz w poniedziałek, 27.06 do 13.00.

Szczegółowe informacje na stronie WYDARZENIA na Fb.

 

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.