Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

CO NIEPOKOI MOJEGO KONIA?

Sygnały uspokajające…

Sygnały uspokajające u zwierząt są bardzo subtelnym językiem. Autorka książki Rachaël Draaisma poznała je najpierw u psów. Marzyła, by poznać je i opisać także u koni. Zakasała rękawy i ruszyła do stajni wyposażona w kamerę i notatnik. Niektóre sygnały można było uchwycić dopiero po obejrzeniu nagrań wideo w zwolnionym tempie. Dzięki wnikliwym analizom Rachaël, czytelnik ma teraz w rękach cenne źródło wiedzy o języku ciała koni.
Lektura tej książki ułatwi rozpoznawanie sygnałów uspokajających, zachowań przerzutowych, sygnałów stresu i sygnałów dystansujących, a tym samym ocenę, z którym bodźcem twój koń sobie poradzi, a z którym nie. Dowiesz się jak uspokoić konia zanim jego napięcie nadmiernie wzrośnie i koń wyrwie się spod kontroli.
Co niepokoi mojego konia pomoże czytelnikowi zinterpretować sygnały wysyłane przez konie w odpowiedzi na bodźce z otoczenia. Sygnały te są obecne w ruchach ciała koni i ich mimice i służą komunikacji, lecz bywają tak subtelne, że często umykają uwadze człowieka. Celem niniejszej książki jest umożliwienie opiekunom koni wyjątkowego wglądu w świat tych zwierząt.

Zamówienia na książkę prosimy składać tu:

https://sassebi.pl/…/co-niepokoi-mojego-konia-jezyk…/

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.