Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

KLINIKA UJEŻDŻENIA Z JEANEM BARBIER

JEAN BARBIER, belgijski trener ujeżdżenia, zaprasza na kolejną KLINIKĘ UJEŻDŻENIA. W czasie 3-dniowego szkolenia Jean Barbier poprowadzi indywidualne zajęcia. Każda para jeździec-koń będzie miała do dyspozycji ok. 60 min. Zapraszamy jeźdźców i konie na każdym poziomie wyszkolenia.

Fot. FAPA-PRESS

JEAN BARBIER, belgijski trener ujeżdżenia, zaprasza na kolejną KLINIKĘ UJEŻDŻENIA, która odbędzie się w dniach 28 – 31 października 2022 r. w stajni Anka Rancho pod Warszawą.

W czasie 3-dniowego szkolenia Jean Barbier poprowadzi indywidualne zajęcia. Każda para jeździec-koń będzie miała do dyspozycji ok. 60 min. Zapraszamy jeźdźców i konie na każdym poziomie wyszkolenia. Szkolenie prowadzone w języku francuskim będzie tłumaczone na j. polski.

KONTAKT: barbara_lipska@wp.pl

Fot. FAPA-PRESS

Jean Barbier jest bardzo doświadczonym trenerem, czerpiącym inspiracje z tradycji szkoły francuskiej. Swoją wiedzę i umiejętności nabywał u Wielkich Mistrzów ujeżdżenia. Zwraca uwagę na lekkość, elegancję i bardzo subtelną komunikację z koniem. Wyszkolił wiele koni na najwyższym poziomie ujeżdżenia (Haute Ecole). Sztuka jeździecka jest jego wielka pasją a swoją wiedzę i umiejętności przekazuje z największym entuzjazmem i dbałością o najlepsze tradycje ujeżdżeniowe. Upodobał sobie pochodzące z Portugalii konie rasy luzytańskiej (Lusitano), które są użytkowane w Wyższej Szkole Jazdy. Współpracuje z Akademią Jeździecką Reda (Academie Equestre Reda) w Belgii. Prowadzi również zaawansowane szkolenia jeźdźców. Jean Barbier mieszka i pracuje w Belgii. Szkoli też jeźdźców w innych krajach europejskich.

.

 

    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.