Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  Bez kategorii  >  Bieżący Artykuł

FOTOKONKURS – EDYCJA KWIETNIOWA

ZAPRASZAMY do udziału w naszym stałym konkursie fotograficznym roku 2024. Na prace czekamy do 27 kwietnia, do godziny 16. Szczegóły (https://hejnakon.pl/?p=20915).

ZAPRASZAMY do udziału w naszym stałym konkursie fotograficznym roku 2024. Na prace czekamy do 27 kwietnia, do godziny 16. Szczegóły w regulaminie – zakładka „fotokonkurs” (https://hejnakon.pl/?p=20915).

UWAGA: Prosimy nie przysyłać tych samych zdjęć w wersjach kolorowej i czarnobiałej. Decyzja, jaki ostateczny kształt ma mieć fotografia, należy wyłącznie do autora; nie do jury.

Autor najlepszego zdjęcia w danym miesiącu otrzymuje nagrodę książkową.

HEJNAKONIOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY rozgrywany jest systemem pucharowym. W każdym miesiącu redakcyjne jury z udziałem przynajmniej jednego zawodowego fotoreportera wyróżnia kilka fotografii. Najlepszej przydziela 3 punkty, drugiej w kolejności 2, trzeciej – 1. Punkty będą sumowane, a końcowy rezultat wskaże laureata NAGRODY ROKU. Warto więc brać udział w każdej edycji konkursu. Przyznana zostanie też nagroda za ZDJĘCIE ROKU.

Fot. BEATA GAN 4

Fot. BEATA GAN 5
Fot. IWONA GROTKOWSKA 1
Fot. IWONA GROTKOWSKA 2
Fot. JUSTYNA STAN
Fot. BEATA GAN 1
Fot. BEATA GAN 2
Fot. BEATA GAN 3
Fot. URSZULA CHROMIK 1
Fot. URSZULA CHROMIK 2
Fot. URSZULA CHROMIK 3
Fot. URSZULA CHROMIK 4
Fot. URSZULA CHROMIK 5
Fot. JACEK DOŁĘGA 1
Fot. JACEK DOŁĘGA 2
    Print       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie zamieszczamy komentarzy niepodpisanych imieniem i nazwiskiem. Jeśli Autor zastrzeże swoje dane, pozostaną one wyłącznie do wiadomości redakcji.